Як і на що різні знаки Зодіаку витрачають гроші

А ви — марнотрат чи скупердяй?

Кожен знак Зодіаку розлучається з грошима по-своєму. Деякі з нас схильні рахувати кожну копійку і вести облік усіх витрат, тоді як інші спускають свої кровно зароблені на всяку нісенітницю, не відчуваючи жодних докорів сумління, інформує Ukr.Media.

Як і на що знаки зодіаку витрачають гроші:

Овен

Представники цього знака зазвичай недбало ставиться до фінансів, але за грошима не женуться. Імпульсивні покупки — те, у чому вони не можуть собі відмовити.

Телець

Цим людям шопінг замінює спорт, подорожі і будь-яке інше дозвілля. Телець може піти в магазин по хліб, а повернутися з вечірньою сукнею.

Близнюки

Люди, що народилися під цим знаком, дуже щедрі і легковажні. Вони розлучаються з грошима без жалю, і часто можуть спустити майже всю зарплату в день одержання.

Рак

Він часто відмовляє собі в покупці речі, що сподобалася, а потім про це шкодує. Зате завдяки такому підходу у Рака завжди є гроші.

Лев

Ці особи отримують задоволення від самого процесу покупки і можливості вибрати для себе кращі речі. Втім, нерідко Лев витрачає не свої гроші — навколо нього часто в’ються забезпечені шанувальники.

Діва

Гроші представників цього знака мало цікавлять, тому й витрачають вони їх бездумно. Ні, зовсім не на всяку нісенітницю, а навпаки — лише на найнеобхідніше.

Терези

Вони дуже люблять гроші, але в питаннях покупок завжди сумніваються. Чи справедлива ціна за цю річ? Точно вона їм підійде? Може, вдасться знайти дешевший аналог?

Скорпіон

Представники даного знака щедрі в тій же мірі, що і раціональні. Скорпіони люблять балувати близьких подарунками, але перш, ніж що-небудь купити, знайдуть десять варіантів і виберуть з них найбільш вигідний.

Стрілець

Такі люди обожнюють спускати гроші на свої хобі. Подорожі, кулінарні курси, концерти та інші розваги — ось на що йде велика частина їх фінансів.

Козеріг

Йому чудово вдається збирати гроші, а потім витрачати їх на щось дійсно потрібне і довгоочікуване. Козеріг ніколи не купить три дешеві футболки, коли можна взяти одну, але якісну і брендову.

Водолій

Це людина настрою. Водолій не здатний відкладати на щось гроші і серйозно обдумувати покупки. Захотів — купив.

Риби

Перш, ніж щось купити, такі люди довго зважують всі «за» і «проти». Втім, одягу це не стосується, адже Риби — великі модники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *