Чому не можна вішати одяг на стілець: що говорить народна мудрість

Чому прикмети забороняють використовувати стільці в якості вішалок.

Чому прикмети забороняють вішати одяг на стілець, адже багато хто може сказати, що це ж так зручно — кинути халат на спинку стільця і піти по своїх справах. Зате потім не потрібно починати його пошуки, щоб переодягнутися. Але, виявляється, існує негласна заборона, а її корені сягають у глибоку давнину — вже тоді люди знали, яким негативом може обернутися нерозуміння ситуації, інформує Ukr.Media.

Прикмета не вішати одяг на стілець дійшла до нас з глибокої давнини

Сьогодні, коли часу ні на що не вистачає, до практики зберігання одягу на спинці стільця вдається багато людей, навіть не замислюючись про те, що з цього приводу існують якісь прикмети. На це дивляться як на можливість хоча б трохи заощадити свій дорогоцінний час.

Спортивний костюм на стільці — невелика проблема, хай собі лежить та чекає господаря. Вдома все одно нікого немає, а після роботи його знову одягнуть, і ніяких проблем. Так міркує багато хто, але тільки не знаючі люди.

Для деяких освічених у цьому питанні людей такі міркування абсолютно неприйнятні. Вони підкреслюють, що такі дії здатні стати причиною багатьох проблем у житті, і вони серйозніші, ніж комусь може здатися. Саме тому деякі з наших сучасників, ті, хто звик поважати багатовікові народні спостереження, не допускають того, щоб їх рідні та близькі ігнорували народну мудрість і використовували стільці в якості вішалок.

З чим пов’язана прикмета не вішати одяг на стілець і як її трактує народна мудрість

Стародавні слов’яни не сумнівалися в тому, що якщо залишити одяг на виду, його обов’язково використовує нечисть, щоб реалізувати якісь свої мерзенні задуми. Таким чином, неохайна людина, яка не замислюється про те, як саме розкидає по будинку свій одяг (спинка стільця в тому числі), постійно стикається з найрізноманітнішими неприємностями і негативним впливом, абсолютно не розуміючи при цьому, звідки у проблеми «ноги ростуть».

Наші предки вірили, що одяг, який замість вішалки повісили на спинку стільця, починає володіти такою енергетикою, яка відлякує женихів від будь-якої дівчини, якою б красунею вона не була. Потенційні наречені будуть обходити її десятою дорогою і навіть не подумають знайомитися чи виявляти до неї будь-який інтерес.

Для молодої особи клеймо «старої діви» — це завжди було, є і буде перспективою, яка лякає. З цієї причини, мріючи про заміжжя і прислухаючись до рекомендацій народної мудрості, дівчата намагалися і намагаються підтримувати у своєму домі порядок, а особисті речі зі свого гардеробу ніколи не залишали де-небудь на видному місці, і на спинці стільця в тому числі. Як і раніше дівчата на виданні, так і сьогодні наші сучасниці намагаються все робити для того, щоб доля самотності обійшла їх стороною.

За деякими джерелами прикмета про розкидані предмети особистого гардеробу з’явилася на реальній основі. Багато молодих чоловіків вважають дівчину, у будинку якої непорядок, нечупарою і не хочуть пов’язувати з нею свою долю.

Наші предки вважали, що прикмета про предмети особистого гардеробу стосується не тільки представниць прекрасної статі, але в рівній мірі і чоловіків. Вони хоч і не страждають комплексом красної дівиці, але можуть залишитися в значному фінансовому збитку, якщо будуть ігнорувати рекомендації народної мудрості.

Ось чому і бабусі, і дідусі сьогодні вчать своїх онуків, що одяг слід завжди ховати в шафу, де і повинні зберігатися особисті речі та де їх не дістане нечисть.

Одяг на стілець забороняють вішати з практичних міркувань

Якщо в приміщенні порядок, але на стільці «красується» домашній халат, загальний вигляд виявиться неохайним. При вигляді такого приміщення тут же виникне асоціація з «бардаком» — і все із-за однієї деталі, яка засмічує простір. Це вплине і на ставлення до господаря будинку.

Деякі люди вважають, що речі на стілець вішати можна, лише б на всій решті території кімнати був порядок. Насправді це буде якщо і порядок, то, швидше, казармений, що для дівочої світлиці, як і для домашнього затишку взагалі неприйнятно.

Як акуратно не складай одяг на стілець, як не розвішуй його, складки все одно будуть. А потім людина такий одяг одягне і буде виглядати в ньому не кращим чином. Плічка для того і придумані, що повторюють форму плеча, а тому не заминають і не витягують одяг.

Якщо взяти за правило, що зберігання одежі на стільцях та на інших меблях — це нормально, то незабаром меблі можна пристосувати до свого роду стелажів, на які поступово перейде весь гардероб. Здавалося б — як зручно, все під рукою, а насправді одяг буде покриватися пилом, стане місцем дії шкідливої енергетики, а господареві гардеробу не уникнути алергії і ще цілого букету захворювань.

Хтось вірить у прикмети і просто слідує їх рекомендаціям, хтось аналізує прикмети і підключає здоровий глузд, хтось відмахується від них, вважаючи все це непотрібними забобонами. Це право кожної людини. Але якщо речі в гардеробі, то і в кімнаті затишок, і домочадці відрізняються здоров’ям і фінансовою стабільністю, а у дівчат напевно немає відбою від кавалерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *