Що означає прикмета — пролити молоко на підлогу, стіл, одяг

Якщо проливаєте корисний напій спеціально, то прикмети працювати не будуть.

Найсмачніше молоко сьогодні можна знайти тільки в сільській місцевості. Цей продукт є одним з головних в сім’ях де є діти. І нерідко по неакуратності або із-за поспіху його проливають. На цей рахунок є прикмета, яка і пояснює, до чого трапляється пролити молоко, інформує Ukr.Media.

Хороші прикмети

 1. Пролили молоко на день Григорія (7 лютого) — до знаменної події, яка доставить багато радості.
 2. Молодій дівчині випадково облитися молоком — прикмета обіцяє, що вона ще довго буде цвісти, славитися жіночністю, красою і ніжністю.
 3. Якщо в калюжці пролитого молока починають утворюватися бульбашки — чекайте прибуток. Можливо, начальство оцінить вашу працю і нагородить позачерговою премією або ж ви отримаєте спадщину.
 4. Перевернути посуд з молоком і при цьому забруднити одяг — у народі кажуть, що це до удачі. У будинку буде панувати спокій і добробут, а будь-які зміни в житті підуть тільки на користь.

Згідно з забобонами, пролите молоко відразу ж прибирати не варто. Нехай калюжка залишиться до ранку — таким способом ви задобрите домовика. Але при цьому, якщо ви спеціально ставите для нього миску з молоком і вранці знаходите її перевернутою — поганий знак. Прикмета говорить про те, що ви розлютили будинкового духа, і так він показує, що сильно сердиться.

Прикмети з негативним значенням

Існують і погані прикмети про пролите молоко. Більш того, в старовину неакуратним господиням цей продукт намагалися не продавати, оскільки знали, до чого це може призвести.

 • Пролити у власному будинку або виявити білу калюжку в холодильнику — до побутових неприємностей. Може раптово прорвати кран або лопнути батарея. Ця прикмета також вказує на можливість потопу через водоймище поблизу, яке вийде з берегів.
 • Пролити при доїнні корови і при цьому переступити калюжу, яка утворилася — в наступний раз тварина буде погано себе вести: постійно тупцювати на місці і брикатися, чим доставить масу клопоту.
 • Молоко збігло під час кип’ятіння — прикмета пророкує нещастя, проблеми та зниження загальних надоїв.
 • У старовину годувальницю особливо оберігали. Існувало повір’я, що якщо в молоко накришити хліб за допомогою ножа, то корова захворіє. З цієї причини буханець ламали тільки руками.
 • Поганий знак, коли проливається на дев’яту місячну добу. У народі говорили, що життя цієї людини йде неправильно, і її необхідно постаратися знайти істинний шлях.

Тлумачення в залежності від місця

Значення прикмети багато в чому залежить і від того, де саме ви пролили молоко.

 1. Якщо продукт виявляється на підлозі, то прикмета говорить про те, що в будинок скоро прийде біда. Але при цьому якщо калюжка невелика, то і неприємність буде несуттєвою.
 2. Пролити на порозі власного будинку в травневий день — добрий знак. Згідно з забобонами, це до успіху, який буде супроводжувати довгий час всіх членів сім’ї без винятку. Починання та поточні справи будуть успішними, принесуть радість, а деякі й хороший прибуток.
 3. По неакуратності господиня примудрилася пролити молоко на стіл — за прикметами на порозі незабаром з’являться гості. Однак наміри цих людей будуть поганими. Заздрісники здатні принести з собою чимало бід, що неодмінно позначиться на взаєминах у родині. Тому будьте обережні, впускаючи кого-небудь в будинок.
 4. Якщо проливається по дорозі з магазину і виявляється на землі — до труднощів в дорозі. Комусь із членів сім’ї належить подорож, шлях обіцяє бути довгим і складним. Однак, попри численні перешкоди, завершиться він успішно.

Але навіть погану ознаку можна відвести. Забобонні люди радять засипати калюжку з пролитого молока деревною золою і через кілька хвилин гарненько вимити підлогу.

І пам’ятайте, якщо проливаєте корисний напій спеціально, то прикмети працювати не будуть. Тільки випадковість здатна вказати на найближчі події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *