Просто унікальний продукт, який швидко вбuває всі віруси, грибок і бактерії одночасно!

Прополіс — це клейка речовина темно-зеленого або коричневого кольору, схожа зовні на смолу. В його основі — клейкий сік бруньок листяних і хвойних рослин, який бджоли збирають навесні.

Бджоли доповнюють зібраний сік своїми ферментами, слиною і пилком рослин, і виходить темна маса, схожа на пластилін — прополіс.

Прополіс — це унікальна природна субстанція, що володіє біологічними властивостями антибіотиків, яку неможливо синтезувати штучно. Саме тому, його часто використовують у якості ліків.

Прополіс ще з давніх часів рятував людей від різних недугів, та не дивлячись на це, з кожним роком вчені відкривають нові його властивості і доводять те, що це неймовірно корисний продукт. Часто його просто додають в молоко, або розжовують. А дехто, використовує спиртову настоянку.

Властивості прополісу:

На сьогодні експериментально доведено, що прополіс володіє широким спектром фармакологічної активності. Він надає на організм людини:

бактерицидну; місцеву анестезуючу; бактеріостатичну; фунгіцидну (протигрибкову); противірусну; протитоксичну; іммуннозміцнюючу; протизапальну дію.

Лікувальні властивості настоянки прополісу

Спиртова настоянка прополісу — це засіб з доведеною ефективністю у лікуванні шкірних захворювань, виразок, ран, запалень у ротовій порожнині. Доволі часто вона використовується в стоматології, педіатрії, гінекології, урології, гастроентерології, кардіології та онкології.

Препарат має знеболювальні, антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості, стимулює регенерацію тканин. Використовується для інгаляцій і для зовнішнього застосування (примочки) при ранах і виразках, захворюваннях слизової оболонки порожнини рота, зубів, при хронічних тонзилітах, кон’юнктивітах, запаленнях гайморових пазух, трихомонадних, грибкових і бактеріальних запаленнях піхви і ерозії шийки матки, тріщинах прямої кишки, геморої, пухлинних захворюваннях, променевому враженні.

Звичайно, таку спиртову настоянку можна приготувати самостійно, але щоб не витрачати зайвий час, можна просто придбати її в аптеці. Краще обрати 10%-у настоянку.

Як лікуватися настоянкою прополісу?

Якщо у вас фарингіт, чи тонзиліт, просто змішайте настоянку з фізіологічним розчином у пропорції 1:10 і регулярно полощіть горло.

Проблеми ротової порожнини лікуються точнісінько таким методом, як і фарингіт.

Також, розчин із першого пункту рекомендується використовувати для промивання носа при синуситі та гаймориті.

Якщо у вас отит, варто помістити у вухо ватний диск, змочений у настоянці. Для дітей розчин необхідно розводити теплою водою у пропорції 1:1. Крім того, якщо ви доросла людина, можна закапати у вухо декілька крапель 5%-го розчину.

Також, настоянку можна застосовувати і для інгаляцій. 1 крапля настоянки на 5 мл фізрозчину. Просто заливаємо в інгалятор і дихаємо.

Для зміцнення імунітету варто просто змішати 15-20 крапель настоянки з ложкою молока, або води і пити за 30 хвилин до їди.

Якщо ви страждаєте від шлункових захворювань, розведіть 15-20 крапель настоянки в 100 мл води і пийте за 30 хвилин до їди.

А ось для лікування проблем зі шкірою, настоянку розводити не потрібно. Можна робити примочки, пов’язки або просто змащувати вражену ділянку настоянкою.

Та варто пам’ятати, що займатися самолікуванням не варто. Обов’язково проконсультуйтесь зі своїм лікарем, щоб впевнитись у тому, чи не нашкодить це саме вашому здоров’ю.

Прополіс є продуктом бджільництва зі складним багатокомпонентним складом і може викликати в організмі алергічну реакцію. Тому перед застосуванням прополісу в чистому вигляді або лікарських препаратів на його основі, необхідно провести випробування на чутливість до прополісу. Якщо у Вас є алергія на прополіс, то його застосування категорично заборонено!

А ви знали, що прополіс настільки корисний для здоров’я?

Джерело –
http://www.slovech.co/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *