Шість корисних хитрощів під час прання одягу

У наш час пральні машини стали дуже складними пристроями, які мають величезну кількість режимів прання і додаткових функцій на зразок замочування, віджимання, сушіння і навіть розгладження одягу. Але незважаючи на це все ще існує величезна кількість нюансів і хитрощів під час прання, частина з яких ми розповімо!

Кульки з алюмінієвої фольги

Шість корисних хитрощів під час прання одягу

Такі кульки відмінно допомагають зняти статичну електрику з нашого одягу, щоб на неї менше прилипали всякі волоски і пил (особливо помітно на білому одязі). За розміром вони повинні бути приблизно з тенісний м’ячик, а зробити можна зі звичайної харчової фольги.

Аспірин часом краще відбілювача

Згодом білі речі втрачають свою білизну і починають жовтіти, а також на білих речах добре помітні сліди від старих плям, які не вдалося повністю вивести.

З цим завданням часто справляється аспірин – кілька таблеток потрібно потовкти і додати разом з порошком при пранні. Для кращого ефекту замочіть білизну в воді на 8-10 годин, розвівши кілька таблеток аспірину (1 таблетка на літр).

Кава для насиченого чорного кольору

Чорні речі після декількох прання також втрачають свій колір і виглядають вже не так добре. Справитися з цим можна за допомогою звичайної кави – зробіть пару чашок кави і додайте в пральну машину під час полоскання, коли речі вже випрані. Зрозуміло в барабані повинні бути тільки чорні речі!

А ви знаєте для чого я кладу вологу серветку в барабан під час прання?

Періть кросівки правильно

Шість корисних хитрощів під час прання одягу

Кросівки також слід періодично прати, щоб повернути їм гарний вигляд і позбутися від неприємного запаху. Але перш зробіть пару дрібниць:

  • Максимально розшнуруйте кросівки, так вони краще проперуться;
  • Залийте всередину кросівок перекис водню – вона відмінно видаляє запах і деякі бактерії;
  • Дуже рекомендуємо витягувати устілки з кросівок, так вони пропераються набагато краще;
  • Найкраще прати їх у спеціальному мішечку для прання, так вони будуть менше гриміти.

Дрібні речі покладіть в мішечки

Напевно і у вас було таке, що після прання кудись несподівано пропадали шкарпетки або інші дрібні речі. Іноді буває таке, що їх затягує під барабан або гумовий ущільнювач. Щоб це не відбувалося періть їх в спеціальній сітці для прання.

А якщо мішечків для прання немає, то цілком підійде і звичайна наволочка, яку просто треба перев’язати мотузкою. На якість прання це ніяк не впливає, зате речі точно не загубляться.

Пральну машину теж потрібно чистити

Шість корисних хитрощів під час прання одягу

Багато людей чомусь вважають це непотрібним, але з часом пральна машина теж забруднюється і починає не дуже-то приємно пахнути.

У вирішенні цієї проблеми може допомогти звичайна сода – розмішайте її в воді в пропорції 1 до 1 і ретельно обробіть барабан, відсіки для порошку і кондиціонера, гумовий ущільнювач і інші місця. Залиште на 20-30 хвилин, а потім увімкніть короткий режим прання, щоб все гарненько прополоскати. Також не забувайте регулярно прочищати фільтр.

Джерело –
https://mandarynka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *