«Вдoмa поп’єш!» Пeршoклaсникy вчитeлькa зaбoрoнилa пити вoдy в шкoлi, бo йoгo мaмa нe здaлa грoшi

Після розголосу історії в ЗМІ вчителька вирішила піти зі школи. Педагога стали захищати батьки інших учнів класу, які не хочуть, щоб вона покидала школу.

Мама першокласника звинуватила вчительку сина в тому, що вона забороняє йому пити воду з кулера. Педагог організувала тpaвлю хлопчика, незважаючи на те, що батьківський комітет раніше сам повернув мамі дитини здані гроші на кулер через її тяжке фінансове положення.

Дома поп’єш

Жінка дізналася про це випадково, коли вранці побачила, що син наливає в хаті воду в пляшку, щоб взяти її з собою. Потім хлопчик зізнався мамі, що саме йому пити воду не положено за наказом класного керівника Тетяни Іванівни.

«Грошові кошти нами були здані, хоча ми і були проти. Щоб не нагнітати ситуацію в класі. Через деякий час повернули цю тисячу, пояснивши, що це є жестом благодійності в зв’язку з нашим тяжким становищем », – розповіла мама дитини, додавши, що в той момент в родині дійсно була складна фінансова ситуація через її проблем зі здоров’ям.

«Тисяча – це в будь-якому випадку гроші, але величезну роль вони для нас не зіграли. За допомогу спасибі тим, хто був небайдужий до нашої ситуації. Я не працюю, з першим чоловіком – в розлученні, батько третьої дитини помер, так і не дізнавшись, що незабаром стане батьком. Тому на той момент для нас то була значуща сума », – каже Ольга.

Після цього жінка дізналася, що вчителька робить зауваження її синові через куртку, яка йому мала, а також забороняє йому мити руки в шкільній їдальні. За словами мами дитини, вона намагалася поговорити з педагогом з приводу її претензій, проте у відповідь отримала пропозицію змінити навчального закладу. Директор школи, дізнавшись про ситуацію, був дуже здивований.

Після розголосу історії в ЗМІ вчителька вирішила піти зі школи. Педагога стали захищати батьки інших учнів класу, які не хочуть, щоб вона покидала школу.

Джерело –
http://www.slovech.co/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *