Засіб для очищення печінки: протипухлинний, антибактеріальний та противірусний

Це не тільки збільшить вашу енергію в першій половині дня, а й допоможе вам очистити свій розум. А також наповнить ваше тіло одними з найсильніших антиоксидантів в світі.

Використовується в якості потужного протизапального засобу, як в китайській, так і в індійській медицині, для лікування широкого спектру захворювань шлунка і печінки!

Куркумін, потужний протизапальний засіб

Основною діючою речовиною куркуми є куркумін. Перевірте цю серію переваг, які куркумін приносить нашому організму.

Він має сильну протизапальну дію, він настільки ефективний, що збігається з ефективністю деяких протизапальних препаратів, таких як гідрокортизон і фенілбутазон, а також протизапальних засобів, таких як ібупрофен.

На відміну від фармацевтичних препаратів, які пов’язані зі значними токсичними ефектами (утворення виразок, зниження рівня лейкоцитів, кишкова кровотеча), куркумін не виробляє токсичності.

Ця біологічно активна речовина бореться із запаленням на молекулярному рівні. Хронічне запалення є причиною багатьох захворювань. Включення в раціон куркуміна може пригнічувати багато відомих молекул, які відіграють важливу роль в запаленні.

Куркумін може допомогти ефективно проходити лікування запальних захворювань кишечника (ВЗК). Особливо таких як хвороба Крона і виразковий коліт.

Завдяки його антиоксидантним та протизапальним ефектам, багато людей із захворюваннями суглобів, такими як ревматоїдний артрит, знаходять полегшення при використанні куркуміна.

Куркумін має потужну антиоксидантну дію. Самостійно нейтралізує вільні радикали. А потім стимулює власні антиоксидантні ферменти організму.

Куркумін підвищує рівень мозкового нейротрофічного фактора гормону мозку (BDNF). Який збільшує зростання нових нейронів і бореться з різними дегенеративними процесами в мозку. А також він корисний при лікуванні депресії.

Оскільки куркумін може проникати через гематоенцефалічний бар’єр, він може допомогти запобігти хворобі Альцгеймера.

Дослідники також вивчають куркумін як засіб при лікуванні раку.

Куркума для очищення печінки

Куркума має велику користь для здоров’я і є однією з найважливіших трав, що використовуються для підтримки і детоксикації печінки. В результаті це один з найбільш потужних продуктів для підтримки здорової печінки. Було показано, що він активно захищає печінку від токсичного ушкодження. А також відновлює пошкоджені клітини печінки. В результаті збільшує природне вироблення жовчі і скорочує застійні протоки печінки. А також покращує загальну функцію жовчного міхура.

Включення куркуми в свій раціон – відмінна ідея. Ось простий і приємний спосіб пожинати потужні антиоксидантні переваги куркуміна.

Куркума і банановий смузі для очищення печінки

  • стакан будь-якого рослинного молока або очищеної води
  • 1/2 чашки нарізаного кубиками ананаса (за бажанням)
  • 2 банана
  • 2 чайні ложки кокосового масла (для збільшення користі куркуми)
  • 1/2 чайна ложка куркуми
  • 1/3 чайна ложка кориці
  • 1/4 чайної ложки імбиру
  • столова ложка насіння Чіа
  • столова ложка насіння льону
  • щіпка чорного перцю (щоб збільшити користь куркуми)

Додайте всі інгредієнти в блендер. Змішайте до однорідного стану. При бажанні можна додавати мед.

Цей рецепт найкраще вживати вранці натщесерце для більшої користі для здоров’я. Це не тільки збільшить вашу енергію в першій половині дня, а й допоможе вам очистити свій розум. А також наповнить ваше тіло одними з найсильніших антиоксидантів в світі.

Джерело –
https://mandarynka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *