Паперові рушники в рази корисніші, ніж здається. Відразу сім способів їх застосування

Паперові рушники – унікальна річ, яка повинна бути в арсеналі кожної господині! Зазвичай ці вироби використовують для того щоб витерти руки або випадково пролиті рідини, але ж вони здатні спростити ряд побутових справ! Для прикладу ми зібрали відразу 7 ідей.

1. Обжарена страва вийшла занадто жирною? Якщо у вас є паперові рушники, то з ними ви вирішите проблему за секунди, просто обернувши відрізком паперу котлети, стейки або оладки. Так само за допомогою рушників можна швидко прибрати жир з гарячих страв, типу борщу або бульйонів, потрібно тільки загорнути в папір кубик льоду і пройтися ним по поверхні киплячої на вогні страви.

2. Процес відмивання плити і мікрохвильової печі можна значно прискорити. Зазвичай господині спершу зволожують забруднені поверхні, потім наносять на них засіб, а потім старанно його вимивають за допомогою ганчірки. З паперовими рушниками справа піде швидше, адже вони за пару рухів і забруднення розщеплять, і всю піну вберуть.

3. Коли необхідно прибрати на зберігання тендітні вироби, наприклад, посуд, статуетки або ялинкові іграшки – паперові рушники виявляться дуже до речі, адже ними можна обернути предмети з метою їх збереження. Витрати виявляться копійчаними, а відколи більше не засмутять.

4. При прибиранні у ванній кімнаті і туалеті ми часто працюємо з їдкою хімією, яку потім складно до кінця вимити з ганчірок. Щоб позбавити себе від зберігання не самих стерильних і безпечних тканин, варто використовувати замість них паперові рушники, які не шкода відправити у відро для сміття після прибирання з ними.

5. Якщо потрібно швидко відфільтрувати каву або бульйон, то паперові рушники знову опиняться до речі! Всього один відріз паперу неодмінно впорається із завданням і залишить на собі всі непотрібні частинки.

6. З паперових рушників виходять чудові вироби для розвитку творчих навичок дитини. Трішки фантазії і ви можете разом перетворити папір в квітку, бабку або метелика.

7. Любителям дачних справ паперові рушники знадобляться навесні, коли приходить пора для замочування насіння. Зазвичай посівний матеріал закутують в марлю, але папір для цих цілей підійде куди краще, та й робота з ним йде швидше.

Джерело –
http://wworld.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *