Чим мити посуд без шкоди для здоров’я

Засоби для миття посуду сильно забруднюють навколишнє середовище і шкодять здоров’ю. Однак можна мити посуд, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Різні гелі та пудри пахнуть чудово, і посуд, здавалося б, добре вимитий. Але вони зроблені з очищених нафтопродуктів, і майже вся побутова хімія, яку ми купуємо, токсична.

Поверхнево-активні речовини, що містяться в миючих засобах, потрапляють в наші шлунки, а потім поводяться як на поверхні посуду, який потрібно мити, – все роз’їдають. Результат – гастрит, виразка, алергія і багато інших захворювань.

Зараз в магазинах з’явилися екологічно чисті засоби для миття посуду, але вони не завжди ефективні і коштують дорого. Тим часом існують природні засоби, які можуть ідеально вимити гору посуду.

Сода

Очищає сковорідки, змиває жир, дезодорує, чистить каструлі, миє і полірує посуд. Однак сода може подряпати спеціальне покриття на тарі, наприклад, тефлон. Тому потрібно використовувати її вибірково.

Оцет

З жиром поодинці він не впорається, але допоможе дезінфікувати посуд, знищить цвіль і віруси. З метою дезінфекції можна обробити оцтом серветки і губки для миття посуду. Оцет ідеально підходить для скляного посуду, очищення келихів від жирних слідів.

Мило для прання

Мило може замінити величезну упаковку побутової хімії, включаючи засіб для миття посуду. Його перевага в тому, що воно виготовлене ​​з органічних речовин, не є продуктом переробки нафти, тому не забруднює навколишнє середовище. Мило добре вимивається з тарілок, не залишає запаху, відмінно видаляє жир та інші забруднення.

Бамбукова серветка

Серветки відмінно видаляють жир і бруд з посуду без будь-яких миючих засобів. Один нюанс – серветки досить дорогі, і їх складно купити. Використання серветок просте: потрібно лише періодично їх мити, і вони прослужать довго.

Джерело –
http://wworld.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *