На кухню – плющ, у спальню – лаванду. Кожній кімнаті – свої вазони

Обираючи вазон, майте на увазі: квіти, як і люди, почуваються комфортно не всюди. Вазонами можна й розділити простір на функціональні зони.

Нині модно дарувати вазони. Охайні рослини в оригінальних горщиках є окрасою будь-якого приміщення. Обираючи вазон, майте на увазі: квіти, як і люди, почуваються комфортно не всюди.

Квітникарі радять для великих рослин обрати простору кімнату: ошатна зелень неодмінно додасть їй затишку. Вазонами можна й розділити простір на функціональні зони (для цього згодяться фікус Бенджаміна, шефлера).

У маленькій вітальні, де буває людно й гамірно, рекомендують розміщувати рослини на різних рівнях – на підставках, полицях і на підлозі. Без сумніву, око потішить така зелена хвиля. А уникнути одноманітності допоможуть яскраві рослини, наприклад кротон, ехмея, вріезія.

У спальні ліпше ставити рослини, які не мають яскраво вираженого запаху. Для створення розслаблювального ефекту у фітодизайні цієї кімнати можна використати рослини з легким ароматом – пеларгонію, лаванду та інші. А от ліани в спальні ставити не варто. Тумбочки біля ліжка – ідеальне місце для розташування мініатюрних рослин, таких як фітонія, криптантус, або квітучих бегоній і примул.

Щоб створити приємну робочу атмосферу в кабінеті, достатньо однієї рослини на столі. Зелений колір нейтральний, він не відвертає уваги, допомагає зосередитися. У кабінеті можна облаштувати місце для роздумів, перемовин або відпочинку, поставивши крісла в куток й оточивши їх високими рослинами, що створюють ефект тропічного саду.

Зелень допоможе надати кухні затишку, а правильно підібрані горщики підкреслять яскраві акценти в інтер’єрі. На кухні чудово почуватимуться теплолюбні акаліфа, плющ, традесканція або хлорофітум. Пишній папороті та фікусам буде цілком комфортно навіть поряд з раковиною, де вологість завжди підвищена. У фітодизайні кухні можна використати й декоративні плодові.

Для передпокою пасуватиме, наприклад, аспідистра, тоді як в оформленні надто темних ділянок коридору можна використати композиції з сухоцвіту або штучних квітів. А от папороть, аспеніум добре почуватимуться у ванній кімнаті, ба навіть насолоджуватимуться вологим повітрям. Лишень стежте, щоб мильні бризки не потрапляли на листя, бо це може навіть убити рослину

Джерело –
http://simya.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *