Як візуально збільшити маленьке подвір’я

Якщо паркан посунути годі, треба застосувати прийоми ландшафтного дизайну. І ваше подвір’я стане набагато просторішим.

Доглянутий газон розширює простір. Висока трава візуально зменшує ділянку. Якщо її низько скосити, у тому числі під кущами та деревами, стане набагато краще. Розмір ділянки здасться значно більшим, якщо на задньому плані висадити середньо-рослі кущі, а за ними високі дерева.

Експериментуйте і з формою газону. Лише для небагатьох ділянок підходить поперечно розташований газон. Зробіть галявину поздовжньою, овальної форми, або круглу, тоді здаля вона здасться просторішою. А якщо додати бічні «кишені» з декоративними кущами або декількома великими квітами, то галявина ще трохи «підросте». Можна посадити на газоні якусь одиночну рослину, укласти на ньому один або кілька великих каменів. Краще розміщувати ці об’єкти не в центральній частині, а змістити центр композиції трохи в сторону.

Прямі доріжки – не для маленької ділянки. Для розширення простору важливий не матеріал, а форма і напрямок. Найкраще – діагональне розміщення стежок: навіть невеликий вигин візуально збільшує простір.

Чудове рішення, що дозволяє розширити простір, – створення зон, відгороджених одна від одної перголами, декоративними парканчиками, драбинками з кількома сходинками, горбатими містками, арками і т. п. Увага буде зайнята постійною зміною декорацій і деталями. Прогулянка таким садом стане тривалою і захопливою.

Джерело –
http://simya.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *