Вчені знайшли суперпродукт від зайвої ваги

Хочете скинути вагу і поправити здоров’я? Налягайте на ківі! Як запевняють фахівці, ці фрукти можуть допомогти схуднути і надають оздоровчу і загальнозміцнюючу дію на організм.

У ківі дуже багато вітаміну С, флавоноїди, антиоксиданти і карнітин – натуральний жироспалювач. На особливу увагу заслуговують насіння ківі -ви навіть не помітите їх, але в них дуже багато корисних речовин. Фрукт допомагає очистити кишечник, зміцнити імунітет і нервову систему, вивести токсини, боротися із запаленнями, надлишком холестерину і раковими клітинами.

Ківі прекрасно підійде для корисного перекусу – в плодах багато харчових волокон, які допоможуть вам надовго позбутися почуття голоду і тримати під контролем апетит. Так як ківі малокалорійні, вони можуть бути частиною будь-якої дієти. Виняток становлять випадки алергії і деякі захворювання – в цьому випадку лікар обов’язково скаже вам, які продукти протипоказані.

Щоб добре себе почувати і почати шлях до стрункої фігури, потрібно їсти два ківі в день. Звичайно, не варто чекати дива – працювати над втратою ваги повинні не тільки ківі, але і ви.

Джерело –
http://wworld.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *