Прості звички, які допоможуть вам стати багатшими — вони як магніт притягають гроші у ваш будинок

Запрограмуйте себе на легкі гроші, вдачу і щастя.

Грошовий потік — це система, яка поряд з іншими системами, такими як сім’я, діти та відносини, вбудована в наше життя. Навчившись розбиратися в системі грошей можна істотно поліпшити свій фінансовий добробут, інформує Ukr.Media.

Позбавляємося від негативних установок

Напевно, кожен з нас знає приклади з життя, коли до одних людей удача сама пливе в руки, а іншим, як вони не намагаються, все більше не щастить. Як з’ясувалося, величезну роль у так званій «фортуні» грає наше мислення. Так склалося історично, що у багатьох з нас є внутрішні підсвідомі установки у вигляді вірувань і досвіду, переданих батьками або іншими дорослими. І здебільшого всі вони про те, що гроші — це зло, що серйозні гроші дістаються лише величезною працею, через кров і піт. Людина росте, зрощуючи в собі це переконання, через що вся її життєва система, її потенціал, налаштовуються на невдачу. Виходить, що несвідомо ми самі себе програмуємо на постійну боротьбу з труднощами, не даючи грошового потоку прийти в наше життя. І навпаки, ті люди, які таких помилок не мають, набагато легше заробляють гроші.

Розставляємо «пастки» для грошей

Однак, потрібно розуміти, що хрусткі купюри не з’являться в нашому гаманці лише по клацанню пальців. Щоб залучити грошовий потік, необхідно працювати над собою, розвивати своє мислення, вчитися мислити інакше, замінювати негативні установки на позитивні, тобто напрацьовувати певні життєві переконання і концепції. Один з хороших прикладів на цю тему — так звана «удачливість» у лотереї. Виявилося, що серед щасливчиків, які виграли в лотерею велику суму грошей, майже немає випадкових людей. Практично всі вони наполегливо працювали для того, щоб виграти: вивчали успішні маневри, розвивали в собі стратегічні здібності, витрачали гроші на квитки. Такі люди зазвичай не купують один квиток на удачу, а беруть відразу по 50-100 штук, і роблять це постійно протягом від трьох до десяти років. Тому «удачливість» — це серйозна життєва концепція і щоденна праця. Однак, буває і виняток з правила. Наприклад, проходячи повз кіоску, людина абсолютно інтуїтивно купує квиток і виграє якусь суму грошей. Тут свою роль зіграв правильний настрій людини. Швидше за все вона йшла, у неї був гарний настрій та її позитивні імпульси привернули цю удачу. Тому важливо розуміти, як ми налаштуємо себе, так все і буде.

Віримо у власні сили

У першу чергу потрібно налаштувати себе на те, що грошей у світі багато, і їх вистачить на всіх. Між тим, страх залишитися без засобів до існування вважається одним з найсильніших. Щобільше, це один з найбільш частих приводів для звернення до психотерапевта. Найнеприємніше, що ця фобія не лише створює постійний дискомфорт, але і негативно впливає на наші доходи. Тому, яких би зусиль це не коштувало, постарайтеся замінити страх залишитися без грошей на нову звичку: бачити у всьому фінансові можливості. Постарайтеся привчити себе до думки, що способів для заробітку — дуже багато. Навчіться бачити свої можливості для заробітку і вірте в те, що вам обов’язково пощастить. Такі уявлення про світ грошей створюють більш легкий і кращий грошовий потік.

Нарощуємо правильні звички

Ще однією перешкодою для грошового потоку є негативний заряд, стреси, хвороби, низький рівень комунікації з іншими людьми. Звичка скаржитися на життя — теж одна з таких перешкод, через яку виростають фінансові недоліки. Щоб від неї позбутися, замініть цю звичку на більш конструктивну. Наприклад, коли вам захочеться поскаржитися на долю — починайте присідати, і з кожним присіданням налаштовуйте себе і свій мозок на те, що ви — фінансово щасливі.

Радіємо успіхам інших і самі стаємо успішними

Зізнайтеся собі чесно, як часто ви відчуваєте заздрість від того, що хтось із близьких, друзів або знайомих купив собі дорогу машину, збудував дім, чи поїхав подорожувати по світу? Те саме знайоме почуття, коли ваші мрії втілив хтось інший. Заздрість ми відчуваємо як болючий укол, весь наш організм сприймає цей укол як біль від грошей, а наша підсвідомість ставить внутрішню заборону ці самі гроші мати. Постарайтеся опрацювати цей момент і навчіться радіти успіху інших. Весь секрет у тому, що завдяки дзеркальним нейронам наш мозок сприймає чужий успіх як свій. Тому частіше спілкуйтеся з успішними людьми, насолоджуйтесь їх багатством, переймайте їхні хороші звички. Таким чином, ви отримаєте невичерпні ресурси, які відкриють вам нові фінансові можливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *