Ці солодощі особливо корисні для здоров’я зубів

Якими корисними властивостями володіє шоколад.

Відомо, що ці ласощі – предмет обожнювання жінок і дітей. Шоколад дуже корисний. У ньому джерело речовин, які допоможуть повернути здоров’я.

Унікальність цих солодких ласощів полягає в тому, що він чудово впливає на психіку, знімає роздратування, повертає втрачену душевну рівновагу. У шоколаді містяться вітаміни А, В1, В2, залізо, фосфор, калій, кальцій. Причому в деяких сортах шоколаду цих речовин навіть більше, ніж в яблуці або стаканчику йогурту.

З’їли – порозумнішали

За твердженням фахівців, шоколад чудово стимулює розумові процеси. Справа в тому, що флавоніди, що містяться в шоколаді, підсилюють мозковий кровообіг. Кожен раз, з’їдаючи на сніданок 2-3 маленьких шоколадних шматочка, ти можеш зберегти хорошу пам’ять і ясність розуму.

Крім цього, смачні плитки захищають серце і очищають судини. Відбувається це завдяки властивостям антиоксиданту. А теобромін може вберегти від обридлого кашлю навіть краще, ніж кодеїн, який входить до складу багатьох препаратів від кашлю.

Каріозний монстр

До речі, страшилки про те, що шоколад шкідливий для зубів, не має під собою жодних підстав. У цих солодощах є речовини, які не тільки не шкідливі для зубної емалі, а й зміцнюють її.

– Для зубів корисний гіркий чорний шоколад, в якому вміст какао становить не менше 56%, – говорить лікар-стоматолог Оксана Петрова. – В такому шоколаді є антисептична речовина, яка перешкоджає розвитку карієсу і зубного каменю.

Важливо пам’ятати, що максимальну користь несе в собі тільки гіркий шоколад, практично позбавлений цукру. До шоколадних цукерок і батончиків з добавками це не має ніякого відношення.

Шоколад може бути корисний не всім. Наприклад, дітям до п’яти років його давати не варто. 

А мені не можна

– Шоколад не можна вживати тим людям, які хворі на цукровий діабет, подагру, ожиріння або атеросклероз, – радить лікар-дієтолог Василь Пивоваров. – Небажаний він і тим, у кого хворі нирки, захворювання печінки, а також гіпертонікам.

Навіть психологи кажуть, що любителі шоколаду рідше страждають від депресій, самотності, незважаючи на вік. Так що є всі шанси отримати свою порцію гормону щастя.

Джерело –
http://wworld.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *