3 знаки Зодіаку з завідомо лихою долею

Доля не прихильна до них.

Водолій

З боку цей знак Зодіаку здається сильним і морально стійким. Але на ділі, психіка водолія залишає бажати кращого. З-за своєї запальності вони готові палити мости і рвати стосунки навіть з близькими родичами, інформує Ukr.Media.

Цей факт заважає знаку розвиватися і досягати поставлених цілей. Вони можуть роками працювати, вкладаючи у свою працю знання, сили і час, але не отримати результату. Що стосується любовних відносин і тут не все так добре.

В ранньому віці вони по-справжньому закохані і щасливі, але надалі розуміють, що сімейні труднощі не для них. 80% водоліїв до 40 років відчувають себе не реалізованими і самотніми.

Телець

Красиві і величні тельці, вміють привертати увагу оточуючих — такими їх бачать всі, крім них самих. Насправді вони замкнуті, не впевнені в собі, звикли нарікати на життя. Це заважає їм у різних напрямках — роботі, навчанні, любові.

Звичайно, є і плюси. Тельці з перших хвилин знаходять мову з будь-якою людиною. Але, коли люди бачать другу сторону знаку — відвертаються, повністю припиняючи спілкування. Щастя приходить звичайно, але це явище тимчасове.

Ще у віці 25-30 років тельці починають сприймати себе такими, які є. Вони розуміють, що верхів їм не досягти, тому просто пливуть за течією, не пручаючись долі.

Раки

Якими б звабниками не були раки, всередині вони скромні і тихі, часто не впевнені у власних можливостях і силах. В них бувають різкі злети, після яких відчувається прилив сил і без праці здатні йти далі.

Але через свою довірливість швидко падають духом і замикаються в собі. Причому період затишшя може затягнутися на кілька років. Саме це заважає ракам домагатися матеріальних благ.

Що стосується любовних відносин, то і тут не все так вдало. Своє справжнє кохання вони зустрічають тільки після 30 років.

Хоча раки чудові сім’янини і батьки. На жаль, все частіше можна зустріти самотнього мрійника рака 40 років. Доля не прихильна до них, а даремно. Люди цього знака дуже людяні, добрі, вони можуть зрозуміти будь-яку проблему і готові прийти на допомогу кожному, хто опиниться в біді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *