Ознаки раку, які всі ігнорують

Ця небезпечна хвороба, зазвичай починаються з нешкідливих симптомів.

Організм людини так влаштований, що про деякі серйозні захворювання ми дізнаємося вже коли з’являються симптоми, помітні всім. Але насправді, деякі серйозні захворювання, наприклад, рак, починаються з абсолютно нешкідливих симптомів. Але якщо розібратися в ознаках наближення серйозного захворювання, що на перших стадіях його буде набагато простіше вилікувати, передає Ukr.Media.

Кашель

Кашель може бути симптомом тривалої хвороби легенів. Крім цього, виникає зниження апетиту і різке схуднення. Якщо запустити може з’явитися задишка та кашель з відхаркуванням крові.

Шкіра

Завжди звертайте увагу на стан шкіри, оскільки меланома та рак молочної залози можуть дати про себе знати і таким способом. Тому обов’язково стежте за родимками на тілі – якщо вони ростуть або змінюють форму, значить вам просто необхідно звернутися до лікаря. Крім того, подразнення та висипи, якщо для них не було об’єктивних причин, також можуть насторожити.

Свербіж

Найчастіше висипання на шкірі і неприємний свербіж не мають безпосереднього відношення до раку, однак медики помітили деяку залежність. Свербіж в районі геніталій може вказувати на освіту онкології в матці, а рак головного мозку може починатися сверблячкою ніздрів.

Вага

Нерідко різке зниження ваги без видимих на то причин може стати симптомом раку шлунка. Особливо якщо у людини з’являється відраза до різних страв з м’ясом, відчуття насичення навіть після вживання незначних обсягів їжі, анемія або утруднення в просуванні їжі.

Горло

Тривалі больові відчуття в горлі можуть стати ознакою раку гортані. Якщо при цьому з’являється утруднення дихання і біль при ковтанні, слід звернутися до лікаря. Також симптомами цього виду онкології може бути захриплість, відчуття стороннього тіла та відхаркування кров’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *