Що трапиться з вами, якщо ви відмовитеся від м’яса та іншої їжі тваринного походження

Які зміни відбуваються в організмі після переходу на рослинну їжу.

У всі часи фахівці закликали щодня вживати свіжі фрукти і овочі. Як правило, денна норма становить 400 г подібної їжі. Але в останні роки вчені закликають вживати їх ще більше, оскільки так можна запобігти ранню смерть, підтримуючи нормальну роботу всього організму. Але деякі люди захоплюючись, повністю переходять на рослинну їжу. Сьогодні ми розповімо, що трапиться з вами, якщо ви відмовтеся від м’яса та іншої їжі тваринного походження, інформує Ukr.Media.

Дефіцит ряду важливих макроелементів

Хоча овочі та фрукти дуже корисні для людини, вони не можуть забезпечити її білками і жирами. Без цих життєво важливих речовин з’являється ризик порушення метаболізму, збій в роботі головного мозку та імунної системи, зниження запасів енергії, ослаблення м’язів.

Зниження рівня енергії

Щоб у людини були сили протягом всього дня, чоловікам потрібно споживати на добу не менше 2400 калорій, а жінкам — 1800 калорій. Однак харчуючись виключно рослинною їжею, досягти таких показників буде вкрай складно. Приміром, для цього потрібно з’їсти 100 мисок капусти. Крім того, таке харчування не подарує організму той тип вуглеводів, який допомагає людям отримувати заряд енергії.

Зниження запальних процесів

Коли організм бореться зі шкідливими мікроорганізмами, всередині нього можуть виникати запальні процеси, які посилюються при вживанні м’яса та переробленої їжі. Але свіжі фрукти і овочі допоможуть знизити запалення, а значить не допустити розвитку небезпечних захворювань.

Зниження ваги

Оскільки фрукти і овочі багаті на клітковину і містять великий відсоток води, вони допомагають швидко досягти почуття ситості, а значить, дозволять не переїдати. З цієї причини рослинна дієта допоможе тримати свою вагу в нормі.

Підвищене газоутворення

Деякі люди, які переходять на овочі та фрукти, скаржаться на здуття живота. Така проблема може бути наслідком нездатності конкретного організму засвоювати великий обсяг цукру і вуглеводів, які містяться у фруктах і овочах.

Зниження рівня поганого холестерину

Рослинна дієта допоможе знизити рівень поганого холестерину на 35%. Подібний показник нітрохи не поступається ефекту, який дарують спеціальні ліки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *