Нестандартний, але дуже цікавий гороскоп для жінок!

Багато людей скаржаться, що стандартний опис їх зодіакального знаку не зовсім точно відображає особливості їх характеру.

Можливо, ви знайдете більш точну характеристику свого знаку в одному з цих 12 психотипів. Кожний з них співвідноситься з певним знаком зодіаку, але не прив’язаний до дати народження.

Цей гороскоп пояснює, чому жінка може бути, наприклад, Дівою з народження, але мати характер Левиці. Уважно прочитайте всі описи і знайдіть свій!

1. Жінки-Урагани (психотип Овна)

Це вільні, мінливі і непередбачувані особистості. Жінки-Урагани миттєво привертають до себе увагу, немов затягуючи у свій вир. Заздалегідь уявити собі наслідки зіткнення з таким вихором практично неможливо. Безпечно спілкуватися з такою жінкою може тільки чоловік, який не боїться ризикувати!

2. Жінки-Валізи (психотип Тельця)

Вони ніколи нічого не викидають, оскільки їхня релігія — збиральництво. Жінки-Валізи йдуть по життю з девізом “коли-небудь стане в нагоді”. Краща розвага для них — шопінг по вихідним. А ще жінки цього психотипу обожнюють колекціонувати своїх шанувальників!

3. Жінки-Калейдоскопи (психотип Близнюків)

Вони неймовірно гармонійні і яскраві, але, на жаль, далеко не всі відразу можуть розгледіти це. З такими красунями завжди відчуваєш себе так, ніби на дитячому дні народження. Їх сімейне життя — галасливе і хаотичне, але зате весело!

4. Жінки-Дощі (психотип Раку)

Вони легко можуть розплакатися з будь-якого незначного приводу, зате майже ніколи не влаштовують істерик. Жінки-Дощі – справжні романтики і мрійники. І вони дуже чекають когось, хто зможе стати їх сонцем!

5. Жінки-Коштовності (психотип Лева)

Вони завжди знають собі ціну. Їх блиск і сяйво засліплюють. Іноді такі жінки можуть здатися надто зарозумілими, але вони вимагають багато не тільки від оточуючих, але й від себе. Їх категорично заборонено ховати в чотирьох стінах — вдома вони бліднуть і стають схожі на звичайну біжутерію.

6. Жінки-Органайзери (психотип Діви)

У них все записано, розписано і розміщено по поличках в строгому порядку. Вони не визнають винятків із правил і погано переносять непередбачені ситуації. Ці жінки вірні, надійні і просто створені для шлюбу. Не варто випробовувати їх довіру!

7. Жінки-Тихі долини (психотип Терезів)

Вони безтурботні і спокійні, як лавандові поля у Франції. Поруч з ними можна легко розслабитися, забувши про насущні проблеми. Ці жінки готові приймати близьких такими, якими вони є, з усіма дивацтвами і недоліками. Багато чоловіків вважають, що їх дружина-“Тиха Долина” – справжній приз за зразкову поведінку!

8. Жінки-Кошмари (психотип Скорпіона)

Вони схожі на персонажів готичних картин. У них є щось лякаюче, але саме в цьому і полягає їх магнетична привабливість. Стосунки з жінкою-Кошмаром – як в моторошно-цікавій казці. Жахливо страшно, але дуже хочеться дослухати історію до кінця!

9. Жінки-Кинджали (психотип Стрільця)

Вони тверді і гострі, як клинок дамаску. Неймовірно чесні, прямі, уїдливі і іронічні. Жінки-Кинджали підходять тільки тим, кому не потрібно “лізти за словом в кишеню”. Поруч з ними виживуть тільки ті чоловіки, які не бояться правди! І взагалі нічого не бояться!

10. Жінки-Гори (психотип Козерога)

Любов і розташування цих красунь потрібно довго і наполегливо завойовувати. Щоб “дістатися до вершини гори”, чоловікові доведеться докласти величезну кількість зусиль, але якщо у когось це вийде, то відчуття польоту гарантоване. Жінки-Гори здатні показати світ з висоти “пташиного польоту”. Головне, щоб у вас голова не закрутилася!

11. Жінки-Маяки (психотип Водолія)

З ними можна йти в розвідку. Для них немає нічого неможливого. Їм в будь-який момент можна зателефонувати, щоб просто поговорити або попросити про допомогу. Вони як світло маяка – щедрі, доброзичливі і нічого не вимагають взамін. Про таку супутницю життя можна тільки мріяти!

12. Жінки-Орхідеї (психотип Риб)

У крихкості і вразливості цих красунь є особлива принадність і привабливість. Про них постійно треба дбати, оберігаючи від життєвих потрясінь. Жінки-Орхідеї – справжній подарунок для сильних тілом і духом чоловіків!

Ілюстрації: Camila Gray

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *