Терміново викинь це геть з дому! Адже воно привертає невдачі, хвороби і смерть.

З плином часу наше житло поступово заповнюється різноманітними речами: предметами інтер’єру, побутовими приладами та меблями. У минулому столітті люди більш уважно ставилися до вибору предметів меблювання і декору: знали з чого повинна бути зроблена та чи інша річ, де повинна стояти і яку енергію в собі несе.

Погана енергетика

Сьогодні від людей все частіше можна почути, що в їхній оселі часто пропадають речі, хворіють домочадці і домашні тварини, гинуть рослини, чутні незрозумілі шуми і звуки, часто перегорають лампочки, – все це ознаки поганої енергетики.

Щоб позбутися від негативу в будинку , уважно огляньте всі кімнати на предмети старих елементів декору. Можливо, саме ці речі стали причиною скупчення негативної енергії.

1. Статуетки птахів

Постарайся якнайшвидше позбутися статуеток голубів, орлів і лелек. Цей елемент декору приносить нещастя в будинок.

2. Статуетка слона

Статуетка слона з піднятим догори хоботом приносить щастя й удачу в будинок. Статуетка слона з опущеним хоботом, навпаки, обіцяє тугу, важкі думки і зневіру.

3. Подарунки, що не припали до душі

Від них слід теж позбутися, так як подібні речі зберігають енергетику минулого. На них, швидше за все, залишився відбиток тих почуттів і емоцій, які ти відчував при отриманні подарунка.

4. Зображення риб

Такий елемент декору робить тебе уразливим перед людьми з більш сильною енергетикою. Варто скоріше позбутися від зображень риб в своїй оселі.

5. Роги тварин

Можуть накликати серйозну біду, аж до втрати коханої людини.

6. Посуд з тріщинами

Посуд з вадами втрачає енергетичну цілісність і порушує енергетику їжі. Їсти з такого посуду – тільки шкодити собі!

7. Зношене взуття

Ні в якому разі не варто зберігати старе взуття в шафах! Старі тапочки і черевики потрібно негайно викинути, так як вони притягують до їх власника наклепи.

Є також ряд предметів декору, які несуть позитивну енергетику в будинок . Обов’язково прикупи кілька таких речей!

Предмети побуту, оздоблені народним розписом

Жостовскький, палехський розпис,гжель сприятливо впливають на людину. Кожен малюнок і завиток – це магічний символ, який служить оберегом здоров’я і благополуччя.

Вишиті диванні подушки

Служать оберегом сімейного благополуччя і подружньої любові.

Фікус

Приголомшлива кімнатна рослина, яка акумулює навколо себе позитивну енергію, допомагає зосередитися, а також заспокоїтися після стресу.

Колосся пшениці

Прекрасно нейтралізують негативну енергію в будинку. Рекомендується тримати вазу з колосками пшениці на столі, за яким збирається вся родина.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *