Чоловік відкрив холодильник колишньої дружини. Побачене змусило його серце похолонути

Розлучення – складний процес. Особливо якщо батьки намагаються поділити дитину. Всі ці баталії тpaвмyють не тільки пару, але і їх нащадка.

Звичайно, ідеально, коли колишні чоловік і дружина залишаються в хороших стосунких.

Цей чоловік поділився в Facebook своїм досвідом. Його слова викликають захоплення і є відмінним прикладом для людей, які опинилися по той бік шлюбу.

Одного разу до нього звернулася колишня дружина. Вона попросила купити дитині ліки. Молодий батько миттю виконав прохання і примчав до них додому. Але коли він відкрив дверцята холодильника, щоб покласти туди куплене, його серце здригнулося.

Холодильник був абсолютно порожній. Виняток – дитяча їжа і пляшка води. Не вагаючись, чоловік взявся вирішувати проблему. Для нього не склало зусиль піти в супермаркет і купити їжі. Потім він написав дещо важливе на своїй сторінці в Facebook. Ним варто було б мотивувати людей, які пережили розлучення, на добрі вчинки:

“Моя колишня дружина – великий трудівник. У неї не буває легких днів. Ще вона – чудова мама, завжди піклується про нашу дитинку. Вона сама оплачує оренду житла і комунальні рахунки: світло, воду, телефон та інше.

Сьогодні вона попросила мене купити ліки. Я зробив це. Негайно. Я також вирішив переконатися, чи є в їх холодильнику їжа, якою б вистачило на наступні кілька тижнів. Те, що ми не разом, не означає, що мені байдужа вона і її потреби.

Якщо добре їй, добре і моїй дочкі. А це величезне щастя для мене. Дбати тільки про дитину – це неправильно для тих, хто називає себе батьком. Це незріло. На нас лежить набагато більша відповідальність”.

Жест цього чоловіка – величезний! Малечі пощастило, що у неї саме такий батько!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *