Чому не можна вбuвaти домашніх павуків: 13 причин ніколи цього не робити

Побачили в будинку павука? Не поспішайте лякатися і позбутися від комахи. Павучок в будинку – хороша прикмета. Яка? Дізнаєтеся з нашої статті.

Павуки – створіння дивовижні, адже вони не відносяться ні до тварин, не до комах. У різних культурах до павуків ставляться по-різному і не дивно, що у наших предків з цими створіннями пов’язані різні прикмети і забобони. І в більшості своїй, зустріч з павуком обіцяє нам достаток і благополуччя.

Так, австралійські аборигени поклоняються павукам як до солярного персонажу, а стародавні кельти, єгиптяни і греки асоціюють павутину з долею. Американські індіанці і індуси і зовсім вважали павука творцем Всесвіту. У нашій культурі павукоподібним відводиться роль скромніше: наші предки з поведінки павуків намагалися вгадати майбутні події.

Чому не можна вбuвaти павуків

У Новому Завіті описана історія, як павуки вберегли від смepті маленького Ісуса. По дорозі до Єгипту Йосип з Марією сховалися в печері, вхід до якої був густо обплетений павутиною. Переслідувачі подумали, що в печері давно нікого не було і пішли.

З тих часів вважається, що павуки символізують заступництво Вищих сил, а павутина – це захист від зовнішнього негативного впливу. Ось чому павуків вбгвати не можна: це віщує втрату удачі, грошей і успіху, а також загострення хвороб.

Виняток: слід позбутися павука, який обплітає павутинням ікони в будинку. Хоча це може бути сигналом того, що хтось із домочадців веде неправильний спосіб життя або займається чopною мaгiєю.

Павуки в будинку: прикмети і забобони

Як ми вже говорили, що прикмет і забобонів про павуків існує чимало. Але тут мова не йде про захаращенi приміщення, де давно не було прибирання і заселилися полчища павуків. Прикмети ці стосуються саме несподіваної появи «гостей» незабаром після прибирання або ремонту.

Найбільш відомі прикмети про павуків

1. Павучок на стелі – до всіляких благ, на стіні або на підлозі – до звістки, а в кутку – до важливого повідомленням або послання.

2. Світлі павуки в будинку – до приємних новин і позитивних змін.

3. Якщо побачили павучка на дверях – то це до гостей. А якщо двері обплетені павутинням – то гості у вас трохи затримаються.

4. Павуки на вікнах – до грошей і фінансового зростання.

5. Павуки на дзеркалах – до несподіваної звістки.

6. Світлий павук над ліжком – до щасливого майбутнього.

7. Павук в холодильнику, чашці або тарілці – до поліпшення добробуту.

8. Павучок на одязі – до грошей, точніше, скоро ви порадуєте себе обновками.

9. Якщо вам на руку спустився павук, то це обіцяє вам підвищення по службі або фінансове зростання.

10. Павук на обличчі – на щастя.

11. Павук впав на голову – до несподіваного прибутку, наприклад, спадщини.

12. Павук, який заплутався в шевелюрі віщує велике кохання.

13. Павуки на взуття або ногах – до приємної подорожі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *