“Щастя любить тишу”: 6 речей, про які не варто розповідати стороннім

Кажуть, чим менше навколишні знають про ваше особисте життя, тим краще воно складається. І я цілком з цим погоджуюся. Щастя любить тишину. У моєму житті часто траплялися випадки, коли все складалося не за планом, особливо після того, якщо поділишся цим з іншими. Ви помічали щось схоже у власному житті?

Сьогодні я вам розповім, як досягти гармонію з собою та бути щасливим.

1. Хочете жити на високих вібраціях? Відмовтеся від осуду.

З дня в день ми стаємо свідками безлічі ситуацій, які не завжди несуть в собі позитивну енергію. Розповідаючи та пліткуючи про інших, ми переймаємо частину негативу на себе. Відмовтеся від цього, і жити стане легше.

2. Не нав’язуйте нікому свій спосіб життя.

Кожна людина заслуговує на власний спосіб життя. Ми усі є різними і цьому є наша унікальність. Якщо ви вегетаріанець, не нав’язуйте відмову від м’яса іншим. Таким чином ви лише витрачаєте внутрішню енергію та силу.

3. Благодійність — це важлива частина життя і ознака милосердя до всього сущого.

Правда, це діє лише в тому випадку, якщо ви про це мовчите. Якщо ж ви допомогли нужденним, а потім ще кілька днів про це розповідаєте іншим, то скоріш за все, ви це зробили для підняття власної самооцінки. Це демонструє егоїзм, а не милосердя.

4. Також не варто ділитися своїми планами на життя.

Це те, про що я вже розповідала. Мріючи, ви витрачаєте на це свою енергію. Те ж відбувається, коли ви щось плануєте. Розповідаючи комусь, ваша мрія руйнується. Усі плани необхідно тримати в таємниці, тоді вони точно здійсняться.

5. Не розповідайте, скільки ви заробляєте, не хваліться цим.

Гроші необхідно приймати зі спокоєм і вдячністю. Коли ви хвалитесь премією і самі дивуєтесь: «От пощастило!», це означає, що ви не готові приймати. А якщо не готові, значить більше не отримаєте…

6. Те, що відбувається в сім’ї залишайте в стінах будинку.

Не розповідайте про непристойні вчинки близьких: батьків, чоловіка, дітей, онуків. «Виносячи сміття з хати», ви віддаєте багато енергії в негатив, тим самим посилюючи його.

Любіть власне життя та не говоріть зайве.

Ви згідні з цими правилами?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *