Яка фігура подобається чоловікам найбільше? Результати опитування

При першому знайомстві з дівчиною, більшість чоловіків спочатку звертають увагу на її зовнішність, а саме на фігуру. Звичайно, чоловікам подобаються різні типи дівчат. Кожен з них має свої уявлення про жіночу красу. Тому певної класифікації чоловічих переваг не існує.

Але, провівши опитування серед чоловіків, можна виділити основні параметри жіночої фігури, на яких сильна стать зупиняє свій погляд найчастіше:

1. Плечі.

Вони не повинні бути широкими. І якщо лінія плечей ширше, ніж лінія стегон, то чоловіки не бачать жіночності в дівчині. Такі пропорції більше властиві чоловікам.

2. Талія.

“Осина” талія дуже приваблює чоловіків, тому що вона добре акцентує увагу на стегнах і груди. У дівчини з тонкою талією, груди будуть здаватися більш пишними, а вигин стегон більш сексуальним. Це надає особливу жіночність фігурі. Навіть володіючи непривабливими грудьми і досить широкими стегнами, завдяки талії можна все дуже вишукано скорегувати.

3. Стегна.

Вони повинні бути пишними. Плоскі стегна не приваблюють чоловіків, адже виглядає це, як їх відсутність. Деякі чоловіки люблять вузькі стегна, іншим подобаються навпаки широкі, але все одно лінії вигинів повинні бути виразними. Стегна, що мають плавні обриси заворожують чоловіків.

4. Груди.

У більшості випадків, немає значення, який розмір грудей у ​​жінки. Чоловік більше уваги приділяють натуральності. За статистикою малому відсотку чоловіків подобатися силіконові груди. Тим більше що часто це виглядає неприродно і порушує натуральні пропорції.

5. Ноги.

Довгі і прямі ноги, звичайно, приваблюють чоловіків. Головне, щоб ноги не були «колесом» і при цьому дуже худими. Це буде виглядати дуже по-чоловічому, що відштовхне представників сильної статі. А з рештою недоліків, можна впоратися за допомогою стилю і одягу.

Худа або товста?

Цей вибір чоловіки найчастіше роблять, покладаючись на нав’язану суспільством думку. І до цього розташовують деякі фактори.

  • У сучасному суспільстві пропагується образ в міру худих дівчат.

Це можна помітити, якщо подивитися популярні фільми, де головні героїні сексуальні фотомодел. Обкладинки популярних глянцевих журналів рясніють фотографіями дівчат з еталонними формами. Звичайно, незміцнілі уми молодих людей, сприймають таку красу як справжню. Але якщо опитати зрілих чоловіків, то більшість буде схилятися до більш пишниї форми. Так само і в колишні часи, коли картини писали тільки з пишних жінок і саме вони були еталоном краси, а худеньких рахували не привабливими в усіх відношеннях.

  • Інтимне життя для більшості чоловіків стоїть на першому місці.

І тому жінку поруч з собою, вони хочуть бачити з пружними стегнами, плоским животом і пишними грудьми. Для них це подання спортивної та активної жінки. А ось дуже повних жінок, вони часто не вважають досить активними і пластичними в ліжку (до того ж надмірна повнота може свідчити про проблеми зі здоров’ям). Але якщо пишна жінка повністю задовольняє чоловіка в інтимному плані, то йому абсолютно не важлива її вага. Головне, аби вона була здоровою.

  • Діставши собі гарну дівчину, чоловік показує, наскільки він успішний.

Адже він зумів завоювати увагу настільки спокусливлї дівчини. Для нього найбільш приваблива жінка це як трофей, який він буде з гордістю всім демонструвати. Тим самим, чоловік, хоч і уявно, але перевершує своїх товаришів у боротьбі за увагу жінки.

Попри нав’язані кліше струнких фігур із ідеальними параметрами, далеко не всі чоловіки ставлять фігуру дівчини на перше місце. Багато звертають увагу на інші якості, наприклад на характер або почуття гумору. І люблять своїх обраниць такими, як вони є, не порівнюючи їх з еталонами краси.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *