Ви пускаєте слину під час сну? Вам неймовірно пощастило – і ось чому

Нехай всі заздрять!

Сон – це фундаментальний процес для нашого тіла. Якщо ми хочемо вести продуктивне й активне життя, нам потрібно добре висипатися кожну ніч!

Відсутність нормального нічного відпочинку негативно впливає на функції мозку. Він не встигає обробити інформацію, очиститися від нейродегенеративних клітин і токсинів, і відсортувати спогади, інформує Ukr.Media.

Але, незважаючи на величезне задоволення і величезну потребу в сні, ми не можемо дозволити собі спати коли заманеться. Вдень люди працюють, навчаються і спілкуються з родиною і друзями.

Ті, хто не виспався, відчувають дискомфорт, мають поганий настрій і брак енергії. Тому іноді тіло намагається увійти в новий цикл сну, і людина може заснути прямо в автобусі або на робочому місці. Недолік сну має властивість накопичуватися.

Фаза повільного (глибокого) сну і слинотеча.

Сон має кілька фаз більш або менш однакової тривалості. Основна фаза відома як швидкий рух очей (REM). Під час фази REM тіло падає в глибокий сон, який має важливе значення для організму.

На цьому етапі деякі нейротрансмітери блокуються, щоб відключити м’язові рухи, які змусили б нас прокинутися під час кошмару. Тому у фазі глибокого сну і відбувається слинотеча.

За словами доктора Хорхе Абеля Салінаса, “функції мозку вимикаються для повноцінного відпочинку і відновлення. На деякий час людина навіть перестає глитати слину, а потім починає усувати слину шляхом знаменитої слинотечі”.

Отже, коли ви добре відпочиваєте, ваше тіло розслабляється повністю, і це змушує ваш рот відкриватися, і пускати слину. Це означає, що всі процеси вашого сну відбуваються нормально.

А якщо слини немає?

Це може бути пов’язано з тим, що неміцний сон, і ви не отримуєте достатньої відпочинку. Через це ваші нейрони взагалі не відновлюються.

Інші добрі знаки.

Отже, якщо ви засинаєте і пускаєте слину, ви досягаєте якісного сну, що дуже позитивно впливає на ваше здоров’я.

«Не слід соромитися слини, тому що це природний факт. Ми просто повинні бути впевнені, що дихаємо правильно і що уві сні не відбувається переривання дихання», – говорить Салінас.

Так що пускайте слюні на здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *