Будь ласка, зробіть паузу на 2 хвилини і прочитайте це

Уявіть, що зараз 19:25 вечора і ви йдете додому (звичайно в самоті) після надзвичайно важкого дня на роботі.

Ви дуже втомлений і засмучений. Раптово ви починаєте відчувати сильний біль у грудях, який починає віддавати в вашу руку і підніматися до вашої щелепи. Ви знаходитесь всього лише в п’яти кілометрах від найближчої до вашого дому лікарні.

На жаль, ви не знаєте, чи зможете ви до неї дістатися. Ви проходили курс першої допомоги і непрямого масажу серця, але вчитель, який проводив курс, не сказав вам, як зробити його самому собі.

Як вижити при серцевому нападі, якщо ви один

Оскільки багато людей знаходяться одні в момент, коли трапляється серцевий напад, перед тим, як людина втратить свідомість, у неї є всього близько 10 секунд, після того, як серце починає битися нерівномірно і вона починає відчувати, що зараз втратить свідомість.

Однак такі жертви можуть допомогти собі багаторазовим і дуже енергійним кашлем. Перед кожним кашлем потрібно зробити глибокий вдих. Кашель повинен бути глибоким і тривалим, як при отхаркивании мокротиння з глибини легень.

Вдих і кашель повинні повторюватися приблизно кожні 2 секунди без перерв поки не надійде допомога або поки не відчуєте, що серце знову почало битися нормально.

Глибокі вдихи постачають кисень в легені, а кашляючі руху стискають серце і підтримують циркуляцію крові. Далі тиск на серце так само допомагає йому відновити нормальний ритм. Таким чином, жертви серцевого нападу можуть дістатися до лікарні.

Розкажіть про це якомога більшій кількості людей. Це може врятувати життя!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *