Виберіть магічну кулю і дізнайтеся, що на вас чекає у коханні та стосунках

Щоб отримати відповідь від магічної кулі, вам необхідно розслабиться, зробити кілька глибоких вдихів і видихів, зосередитися на людині, з якою бажаєте мати стосунки.

Отож, подивися на зображення магічних куль, інтуїтивно вибери одну з них, запам’ятай номер кулі і прочитай пророцтво знизу.

Куля № 1.

Магічна куля вказує на завершення одного етапу в стосунках і початок іншого. Вас чекають значні зміни, важливий період, ініціація. Це може бути: заручини, шлюб, народження дитини, переїзд, розставання з минулим. Вам варто відпустити те, що йде, і прийняти те, що піднесе вам доля.

Куля №2.

Магічна куля віщує вам роздоріжжя, необхідність зробити вибір. У вашому житті може бути кілька шлюбів. Можливо, зараз ви або ваш партнер перебуваєте перед складним вибором, що стосується відносин. Вам доведеться визначитися між двох претендентами або шляхами. Постарайтеся, щоб ваш розум і серце перебували в гармонії між собою, тоді ви не помилитеся.

Куля №3.

Магічна куля говорить, що для вас важливі сімейні цінності і бачить біля вас людину старшу за віком. Стосунки будуть будуватися на турботі одного партнера про іншого. Життя з цією людиною буде безпечним, розміреним, забезпеченим. Пропозиція руки і серця піде, коли буде схвалена сім’єю або суспільством.

Куля №4.

Магічна куля вказує вам на результат і завершення. Вирішиться важливе питання, пов’язане з вашим особистим життям. Все, що піде, відкриє шлях для кращого. Ваш партнер може бути досвідченішим вас у стосунках, з багатим минулим, або хтось із вашого минулого може повернутися у життя. У будь-якому випадку вибір буде за вами.

Куля № 5.

Магічна куля віщує вам початок шляху, нового обранця. Ваші стосунки або почуття партнера тільки формуються. Можливо, в найближчому часі з’являться сприятливі передумови для знайомства і розвитку роману. Але вступ в шлюб трапиться трохи пізніше. Наберіться терпіння, щоб загадане вами виповнилося, має пройти час.

Куля №6.

Магічна куля говорить, що ви потребуєте мудрості і розради. Можливо, зараз ви в складних стосунках або в минулому пережили розлуку, розставання, догляд або зраду. Куля говорить про те, що ви знайдете рішення, отримаєте необхідну допомогу, будете вилікувані. Після періоду невдач піде смуга везіння!

Друзі пам’ятайте:

ми самі своїми думками і діями творимо своє життя. Якщо ваша підсвідомість вибрала для вас прогноз, який вас не влаштовує, знайте, що це не вирок, а попередження. Тому приготуйтеся до того, що події почнуть розвиватися за негативним для вас сценарієм, продумайте, як ви зможете згладити неприємний для вас ефект, постарайтеся змінити розвиток подій на свою користь.

Для цього самі придумайте сценарій розвитку подій в тому напрямку, в якому вам хотілося б. Вірте, що ваші думки прагнуть до втілення, чим чіткіше ви сформулюєте свою думку, чим детальніше продумаєте всі нюанси вашого сценарію, чим більше ментальної енергії витратите на побудову плану свого бажання, тим швидше і точніше ваше бажання реалізується в здійсність.

При цьому необхідно пам’ятати – ваші сумніви і страхи такі ж думки, як і ваші бажання! Сумніви, в залежності від того, яку ментальну силу ви в них вклали, або зовсім зруйнують ментальний план вашого бажання, або істотно скоректують його, і в здійсності для вас проявиться не зовсім те, що ви очікували.

Для людини найнебезпечніший її страх! На бажаннях людині, зазвичай, важко сконцентруватися. Страх паралізує її, людина починає безперервно думати про прийдешні неприємності і сама формує ментальний план тієї біди, яка прагне втілитися. Тому дуже важливо навчитися перетворювати страх в побоювання – не зациклюватися на неминучості біди, а детально продумувати сценарії, в яких події розвиваються в позитивному для вас ключі. Це не просто, але якщо ви цьому навчитеся, то зможете перетворити, здавалося б неминучу біду, в свою перемогу.

Намагайтеся мислити позитивно, піклуватися про близьких вам людей і все у вас складеться добре!

Дякую вам за прочитання. Бажаю всім здоров’я, любові, щастя та здійснення всіх бажань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *