Ніколи не робіть цього зі своєю обручкою, якщо хочете мати щасливий та довгий шлюб!

За кожною прикметою варто досвід …

Обручка – не просто символ шлюбу, але і знак любові, довіри і вірності. Не дивно, що з нею пов’язано багато прикмет і повір’їв.

Ось як треба поводитися з обручками, якщо хочете, щоб ваш шлюб був довгим і щасливим:

По-перше, обручки нареченого і нареченої не повинні відрізнятися. Буває, що кільце нареченої роблять товщим, ніж кільце нареченого. Це може погано позначитися на гармонії сімейних стосунків.

Дотримуючись прикмет, потрібно пам’ятати, що ні до весілля, ні після нього не варто давати кільце кому-небудь приміряти. Вважається, що роблячи це, його володар віддає подружнє щастя або долю, а натомість приносить в життя непорозуміння та скандали. Якщо все ж відмовити в примірці не вдається, то передаватися воно повинно не з рук в руки, а просто класти на яку-небудь поверхню.

Сьогодні можна вибрати будь-які обручки: прості або прикрашені камінням або малюнками. Прості і гладкі кільця найкраще підійдуть на роль обручальних. Вважається, що у тих, хто носить такі кільця, сімейне життє буде гладким.

Хочете кільця з малюнком? Тоді нехай він буде з плавних ліній – і ваше спільне життя буде плавною.

Якщо кожне кільце виготовлено з двох видів золота – це погана прикмета. Кажуть, що подружжя не будуть чесні один з одним, а будуть жити подвійним життям.

Кільця за традицією купує наречений. Перед тим як кільця потраплять в ваш будинок, скажіть три рази: «На довге і щасливе життя. Амінь!»

Не дозволяйте, щоб ваші кільця одягав хтось інший.

Вважається, що не можна знімати обручки. Але якщо кільце буде перебувати на вашому пальці постійно, це може навіть негативно позначитися на стані здоров’я. Кільце блокує енергетичний потік, тому носити його слід не більше чотирьох годин на добу.

Якщо трапиться так, що раптом хтось із подружжя втратить кільце, потрібно зробити точну його копію якомога швидше, не пізніше тижня.

Якщо ж ви самі знайшли чиюсь обручку – це прикмета, що говорить про швидке одруження або заміжжя, про появу в сім’ї когось нового. Але знайдене кільце зберігати у себе або носити не варто, краще переплавити на іншу прикрасу.

Ніколи не кидайте обручку! Під час сварки хтось із подружжя може жбурнути в обличчя іншому своє кільце. Не варто так поводитися з річчю, яка покликана стати вашим талісманом і оберігати вас.

Будьте обережні і не нехтуйте цими порадами!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *