Чоловік помітив, що повіки померлої дружини тремтять, за мить до її кремації

Чоловік не міг повірити, що його жінка мертва і виявився правий.

70-річна Финидж Сопаджорн з Таїланду померла 20 жовтня, і родина вже готувалася до похорону, але чоловік старенької не міг повірити, що вона мертва і виявився правий, інформує Ukr.Media.

Финидж Сопаджорн страждала від пухлини щитовидної залози та померла, перебуваючи в лікарні. Лікар дозволив сім’ї забрати тіло, щоб влаштувати буддистський похорон. Але коли чоловік Товин омивав покійну дружину, він звернув увагу на те, що відсутнє характерне трупне задубіння. В його голову закралася думка, що жінка жива.

Тіло поклали в труну і відвезли в храм, де воно покоїлося при низькій температурі. Через три дні родичі зібралися на похоронну церемонію, і тут сталося щось неймовірне. Товин, за звичаєм, перед кремацією почав протирати обличчя дружини вологою тканиною і побачив, що вона ледь помітно дихає, а її повіки тремтять. Чоловік подумав, що його приймуть за божевільного, однак невістка Товина, яка працювала лікарем, підтвердила його здогади.

“Я був останнім, хто доторкався до неї перед кремацією. Я побажав їй щасливого наступного життя, а потім побачив, як її повіки затремтіли”, — говорить Товин.

Сім’я негайно викликала швидку, і бабусю почали відкачувати, обклавши грілками. Старенька дихала, у неї став промацуватися пульс, однак вона ні на що не реагувала і не могла говорити. Зараз стан Финидж оцінюється як важкий, і прогнози невтішні. За словами Товина, він дуже радий, що жінка жива і він встиг це помітити.

“Жінка в тяжкому стані, не думаю, що вона зможе одужати. Але вона жива, її час помирати ще не настав. Якби її кремували при житті, це було б жахливо”, — сказав чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *