Що треба робити в День народження, а що робити заборонено — ці поради зроблять наступний рік успішним і багатим

Дуже важливо провести свій День народження правильно.

День народження вважається одним із найбільш вдалих днів для того, щоб поліпшити своє життя, а весь наступний рік був благополучним. День народження — це час оновлень і глибоких роздумів, кожна людина здатна змінити свою долю в цей час, якщо правильно його проведе. Експерти підказали іменинникам, що потрібно робити у своє найголовніше свято, а від яких дій краще відмовитися, інформує Ukr.Media.

Що необхідно робити в День народження для залучення удачі і багатства

Напевно, немає таких людей, які не чули про відому народну прикмету “як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш”.

Дивно, але це ж правило діє і в День народження людини. Адже саме в цей момент у неї закладається фундамент власної програми на майбутній рік.

Дуже важливо провести свій День народження правильно. Це дозволить людям не лише змінити своє життя в кращу сторону, але також принесе їм насолоду і гарний настрій на довгий час.

Найдієвіший метод для поліпшення свого життя:

 1. Необхідно з самого ранку налаштуватися на хороше і бути відкритими для позитивної енергетики. Всесвіт у цей день особливо щедрий до іменинника, а тому направляє до нього цілі потоки позитиву.
 2. Не вступати в конфлікти, і не впадати в зневіру. Негатив і погані емоції перекриють потоки чистої енергії і зроблять іменинника дуже вразливим. Важливо розуміти, що думки в День народження абстрактні, і те, про що думає людина, до неї і прийде.
 3. Віруючим людям слід звертатися з молитвами до Бога в свій День народження. Вони неодмінно будуть почуті і виконані. Дуже важливо вірити в те, що як людина проведе своє головне свято в житті, таким буде і весь наступний рік для неї, аж до наступної дати торжества.
 4. Щоб залучити удачу на весь рік, імениннику необхідно завчасно приготувати собі святкове вбрання, навіть якщо він не збирається святкувати День народження. Старі і поношені речі відлякають від нього благополуччя і достаток.
 5. У кишеню свого вбрання потрібно неодмінно покласти гроші, щоб були увесь рік.
 6. Приймати поздоровлення та побажання потрібно тільки в День народження, інакше вони можуть притягнути до іменинника негатив і проблеми.

Що не рекомендується робити в День народження

Далеко не багатьом відомо, що існують деякі заборони під час святкування Дня народження. Недотримання їх може сильно нашкодити людині.

Наприклад:

 • заборонено відзначати дні народження в переломні роки (на думку езотериків — це 13, 40 і 53). Особливо не рекомендується святкувати іменини в сорок років;
 • не варто святкувати свій День народження в суботу, оскільки в цей день тижня іменинник може збити свій життєвий біоритм, що приверне в його життя численні труднощі і проблеми на весь рік;
 • не рекомендується переносити святкування торжества на вихідні або якийсь інший, зручний для гостей період. Вважається, що якщо святкувати головне торжество не “у свій день”, то це завадить людині привернути до себе достаток і процвітання;
 • заборонено приймати в День народження гроші в борг, не можна також самим давати в борг. У першому випадку, людина притягує до себе фінансові труднощі і біди, а в другому — віддає своє багатство;
 • не можна приймати в цей день будь-які шкідливі подарунки, які несуть негатив і погану енергетику;
 • звичайно ж, не варто запрошувати на своє свято заздрісників і недоброзичливців;
 • не можна переодягатися до кінця свята, навіть якщо речі будуть заляпані.

Щоб усі бажання і мрії іменинника збулися, обов’язково потрібно вірити в них. Ну і звичайно ж, можна посилити їх ефект різними обрядами і ритуалами, які в нинішній час користуються великою популярністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *