Алое, мед, кагор – ця суміш підніме навіть мертвого!

Одна дуже приємна, енергійна бабуся розповіла: «… У 1985 році після двох операцій мене виписали з Московської онкологічної клініки і відправили вмирати додому, відвівши, як пізніше з’ясувалося, 10 днів життя.

Вдома, пролежавши два дні на ліжку, я згадала про рецепт лікування всього організму складом, де головний компонент – алое.

Папірець з описом кудись поділа, стала готувати по пам’яті. Обірвала всі листи у двох 4-5 річних рослин, промила їх, протерла марлею, зрізала шипи і пропустила через м’ясорубку. Вийшло 2 л разом з м’якоттю.

Дістала з підпілля 3 кг меду, 2 пляшки кагору.

Все це злила в чистий емальований тазик, добре розмішала.

Вистачило на дві трилітрові банки. Щільно закрила, загорнула в чорні кофти і поставила в комору на цемент. Скільки брати і як приймати, забула.

Через 10 днів я дістала одну банку, збовтала і, розлила по пляшках, стала пити по 1 ст. ложці три рази в день за годину до їжі. Пляшки тримала в холодильнику, загорнувши їх в чорне.

Приймала це зілля довго, а жовтні вирушила на консультацію. Тут-то я і дізналася, що передрікали мені медики.

В результаті з’явилася виписка з онкологічної клініки за підписом її директора. Там говорилося, що з діагнозом «рак матки в стадії гангренозного розпаду тканин» мене виписали як невиліковну, а коли восени обстежили, я виявилася абсолютно здоровою і додала у вазі 22 кг.

Далі описувався застосований мною спосіб лікування з деякими уточненнями: до зрізу алое 5 днів не поливати.

Вино використовувати червоне 16-18 градусів або портвейн (0,5 л).

Суміш приймати 5 днів.

Приймати по 1 ч. ложці перші п’ять днів, потім – по 1 ст. ложці мінімум 2-3 тижні, але бажаний курс 1,5 – 2 місяці.

Важливо, що з перших днів у хворих з’являється апетит. Ця ж суміш в тому ж дозуванні рекомендується для лікування туберкульозу легенів, виразки шлунка, а також психічних розладів і хронічних захворювань крові, жіночих недуг, паралічу, зубних і головних болів.

Спосіб універсальний в боротьбі з хронічними і гострими ураженнями шлунка, печінки, кишечника, серця. І може бути не тільки лікувальним, але й профілактичним.

Для профілактики достатньо

алое – 350 г,

меду – 600 г,

вина – 350 г.

Кожні п’ять років я з тих пір, як вилікувалася роблю таку настоянку для профілактики. Мені вже 78 років, але вмирати не поспішаю.

Збираю різні лікарські трави, п’ю чай з них, вранці роблю протягом 40 хвилин зарядку ».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *