Позбавляємося від бородавок, папілом, родимок, чорних крапок і вікових плям цілком природно

Кращі перевірені способи!

Зміни способу життя і гормональний дисбаланс є найбільш поширеними причинами папілом шкіри, забитих  пір, шкірних наривів та інших проблем зі шкірою.

Існують різні продукти для вирішення цих проблем, пропонованих на ринку, але лише деякі з них дійсно ефективні. З іншого боку, вони часто сповнені шкідливих хімічних речовин.

Ви повинні намагатися розглядати проблеми шкіри природним способом, так як такі домашні засоби дуже ефективні і повністю безпечні у використанні.

Це кращі природні засоби для загальних проблем шкіри:

Папіломи на шкірі

Шкірні папіломи – це нарости на поверхні шкіри, найчастіше зустрічається на шиї, пахви, верхній частини спини і стопах.

Вони викликані протиранием шкіри проти шкіри і зазвичай усуваються шляхом відсікання, заморожування або зав’язування. Однак такі природні засоби захисту допоможуть вам швидко позбутися від них:

імбир

Ретельно масажуйте папілом, використовуючи свіжі скибочки імбиру. зробіть це протягом декількох хвилин, переважно 7-8 разів на день. Папіломи зникнуть протягом 2 тижнів.

Сода і касторове масло

Змішайте касторове масло і харчову соду, щоб позбутися від папілом шкіри. Підготуйте пасту і нанесіть її на папілом шкіри і закріпіть її пов’язкою. Повторюйте це 2-3 рази на день. Пасту можна зберігати в холодильнику до двох днів.

Яблучний оцет

Вберіть ватний тампон в яблучному оцті і нанесіть на нього папілом. Ви можете залишити його на місці протягом деякого часу, і через кілька днів він буде затемнюватися і відпадати.

Олія чайного дерева

Це найбезпечніший спосіб усунення папілом шкіри. Додайте пару крапель олії чайного дерева в воду і увібрати ватяну кульку в розчині. Нанесіть бавовняний кульку на папілом шкіри, накрийте пов’язкою і залиште її на деякий час. Повторіть цей метод 2-3 рази на день протягом місяця.

бородавки

Бородавки – невеликі удари на шкірі або слизових оболонках, які виникають в результаті папіломавірусу людини або ВПЛ. Їх зазвичай обробляють саліцилової кислотою або заморожують, а деякі обгортають в клейку стрічку. Наступні природні методи також дуже ефективні:

Яблучний оцет

Нанесіть ватяну кульку, просочений яблучним оцтом на бородавку, і закріпіть його бинтом. Залиште його на 24 години і замініть його на інший. Це змусить бородавку зморщитися і зникнути.

часник

Ви повинні втирати подрібнений часник або наносити часниковий сік щоночі. Закріпіть його пов’язкою і повторіть двічі в день.

чистий мед

Налийте мед на бородавку перед сном і загорніть його пов’язкою. Повторіть це, поки бородавка повністю не зникне.

банани

Щоночі перед сном ви повинні натирати бородавку банановою шкіркою. Повторіть це протягом 15 днів.

родимки

Родимки є близькими угрупованнями клітин пігментації шкіри, відомих як меланоцити. Вони викликані генетикою або старінням і можуть виникати як у дорослих, так і у дітей.

часник

Родимки можна успішно обробити екстрактом часнику або сирим часником. Захистіть шкіру навколо родимки за допомогою маскує стрічки або вазеліну і нанесіть часник на родимку. Потім накрийте його пов’язкою і залиште на 4 години. Ви повинні повторювати цю процедуру щодня.

Яблучний оцет

Яблучний оцет ефективно усуває родимки. Ви повинні нанести ватний тампон на родимку і залиште його на 8 годин. Родимка буде темніти з часом і впаде сам по собі.

Кетамін і харчова сода

Підготуйте гумоване пасту з касторовою олією і харчовою содою і нанесіть на родимку. Потім закріпіть його пов’язкою і залиште на наступний ранок. Потім видаліть пов’язку і промийте область. Повторіть це щодня.

темні плями

Темні або вікові плями або знебарвлені плями на шкірі, найчастіше зустрічаються на обличчі, руках і передпліччях. На думку багатьох лікарів, вони викликані старіючої печінкою або сонцем. Ось як поводитися з ними природно:

Цибуля

Лук потрібно натерти або змішати його і нанести на вікові плями. Залиште його діяти протягом 10-15 хвилин і промийте. Повторюйте цю процедуру щодня.

лимон

Лимон – природний відбілювач, тому він надзвичайно ефективний у разі темних плям. Просто увібрати ватний тампон в лимонному соці і протріть його по площі два рази в день.

Сироватка Вітаміну С

Ви отримаєте багато користі від використання саморобних, органічних, хімічно вільних сироваток вітаміну С. У них є місцево активний вітамін С, який може допомогти вам позбавитися від темних плям, які відновлюють пошкоджену шкіру.

хрін

Змішайте його з оцтом і використовуйте цю суміш, щоб наносити її на темні плями кожен день. Це з часом зникне.

Алое вера

Ви повинні нанести гель свіжого листа алое на темну пляму, залиште його діяти півгодини, а потім промийте його.

очищаємо пори

Забиті пори є результатом накопичення масла на шкірі. Вони не виглядають приємними, тому кожен хоче їх розблокувати. Більш того, якщо їх не очистити вчасно, вони часто можуть привести до інфекції. Так очистити шкіру природним шляхом:

пором

Пропарювання – це, без сумніву, кращий спосіб очистити пори. Ви повинні вимити обличчя, а потім помістити особа на горщик з кип’яченою водою, щоб витерти його.

Накрийте голову рушником і залишіться таким чином на 10-15 хвилин. Потім знову вимийте обличчя і промийте його кілька разів теплою водою. В кінці, застосуєте оцет, щоб видалити будь-який додатковий сміття.

цукровий скраб

Ви можете очистити пори і повернути блиск шкіри, очистивши її. Змішайте цукор і лимон і протріть його на шкірі круговими рухами, використовуючи бавовняну ганчірку. Потім вимийте обличчя і промийте теплою водою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *