Рецепт хірурга: як швидко знищити грип в перші години

Не можна вживати багато солі — це знають всі. Захоплення занадто солоними стравами шкодить здоров’ю, викликає проблеми з затримкою рідини в організмі. А ось використовувати сіль як лікувальний засіб дуже навіть корисно.

Сольовий розчин здатний зняти запалення, ним промивають ніс і глотку. Які ще чудеса може творити проста кухонна сіль?

Цей рецепт перевірений лікарем І.І. Щегловим, який використовував його для лікування поранених солдатів під час Другої світової війни! Про нього розповіла його медсестра.

За розповідями медсестри, хірург за допомогою гіпертонічного розчину кухонної солі лікував досить серйозні рани, які через 3-4 дні переставали гноїтися і ставали рожевими. Висока температура при використанні такого методу спадала. Випадків смертності у Щеглова практично не було.

Як таке можливо? Справа в тому, що сольовий розчин абсорбує рідину з патогенною мікрофлорою, всмоктуючи всі нечистоти, і очищає тканини.

Які правила використання сольової пов’язки?

1) Відсоток солі в розчині повинен бути не більше 10 відсотків. Краще менше, ніж більше! Пов’язка з розчином більшої концентрації може привести до руйнування капілярів в тканинах в зоні накладення.

2) Матеріал, який використовується для накладення пов’язки, повинен бути повітропроникним («дихаючим»). Це обов’язковий пункт! Використовуйте натуральну тканину — лляну або бавовняну, багаторазово вживану і не один раз випрану.

Якщо використовуєте марлю, складіть її в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів — в 4 шари.

3) Дія сольової пов’язки поширюється тільки на ту ділянку, на яку вона накладена.

4) Таке лікування може бути досить тривалим — знадобиться не менше тижня для того, щоб побачити ефект від використання сольової пов’язки.

5) Розчин під час накладення пов’язки повинен бути досить гарячим. Тканину викручуйте легко — вона не повинна бути дуже сухою і не дуже вологою. Закріпіть її бинтом або лейкопластирем.

Як використовувати сольову пов’язку при конкретних хворобах?

Якщо у вас нежить або головний біль, накладіть кругову пов’язку на лоб і потилицю. Нежить проходить через 1-1,5 години. Для позбавлення від головного болю пов’язку краще потримати до ранку.

Якщо ви відчуваєте, що захворіли на застуду або грип, одразу ж застосовуйте метод, описаний вище. Якщо ви все ж упустили час, крім пов’язки на голову доведеться накласти ще одну на спину (2 шари вологого і 2 шари сухого рушника).

Пов’язки залиште на всю ніч.

Проведіть близько 4-5 процедур.

А ось ще декілька порад, як правильно готувати сольовий розчин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *