Колір очей може багато чого розповісти про характер людини

Хтось вважає, що достатньо побачити колір очей людини, щоб зрозуміти її характер. Так це чи ні — вирішувати вам, проте заради розваги можна ознайомитися з поширеною думкою стосовно кольору очей і характеру.

Зелені очі

Колір, який зустрічається серед людей набагато рідше, ніж інші. Зеленоокі люди завжди є загадкою для інших людей. Людина може думати, що вона добре знає свого друга з зеленими очима, але насправді це не так. Вони відкриваються тільки тим, хто вже завоював їхню довіру і пройшов з ними певний життєвий шлях. Зеленоокі жінки неймовірно привабливі і притягують чоловіків як магнітом. Чоловіки з таким кольором очей схильні до зрад, тому довго шукають серйозні відносини, але, коли вони їх знаходять, залишаються зі своїми обраницями на все життя.

Блакитні очі

Володарі блакитних очей — творчі натури з тонкою душевною організацією. Цих людей дуже легко поранити, тому при спілкуванні з ними варто стежити за своїми словами. Однак, вони не дадуть себе в образу і завжди можуть дати відсіч. Блакитноокі схильні до обману. І це — ще одна причина, чому поруч з ними потрібно бути напоготові. Чоловіки з таким кольором очей найчастіше самозакохані, але ніколи не стануть егоїстами. Жінки схильні до істерик і спалахів гніву.

Сірі очі

Людей зі справжніми сірими очами зустріти вдається не так часто. Цим і обумовлений їх характер. Сіроокі — розважливі, терплячі і працелюбні люди, яких люблять абсолютно всі. З ними легко спілкуватися, дружити і будувати відносини. Завдяки своїй харизмі та працьовитості вони швидко досягають висот в будь-яких справах. Чоловіки з сірими очима стають кращими обранцями через те, що вони вірні своїй другій половині і своїй справі. Жінки з таким кольором більше схильні до впливу інших людей і дуже недовірливі.

Карі очі

Один з найпоширеніших кольорів очей на планеті — карі. Його власники завжди стають душею компанії, оскільки дуже товариські і люблять людей. Вони — ті самі люди, які завжди знають, куди піти, чим зайнятися і завжди можуть зібрати компанію друзів. При цьому, у них є свої недоліки. Якщо їм зробити неприємно, то можна отримати відповідь, яка зачепить вас в кілька разів сильніше. Чоловіки з карими очима швидко закохуються і так само швидко втрачають інтерес, а жінки — запальні, примхливі і уперті.

Чорні очі

Володарі чорних очей харизматичні і привабливі. Вони звикли бути лідерами, тому в будь-якій компанії стають прикладом для наслідування. При цьому, якщо володар чорних очей не займає керівну посаду на роботі, він намагається всіма силами перетягнути ковдру на себе. Багатьох людей дратує їх поведінка, але, коли вони познайомляться з цією людиною ближче, зрозуміють, що насправді вони по праву займають негласне лідерство.

Бурштинові очі

Вони прагматичні і частіше керуються логікою, але в особистому житті холодний розум поступається серцю, що часто грає з ними злий жарт. У володарів бурштинового кольору очей добре розвинена інтуїція, тому вони завжди розпізнають брехуна при необхідності. Жінкам з цим кольором очей краще не займати лідерські позиції в колективі, вони люблять, щоб їх направляли. Чоловіки частіше більш цілеспрямовані і завжди знають, що їм потрібно.

А який колір очей у вас?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *