Проблему поганого кровообігу можна вирішити лише за 7 хвилин!

І чоловіки, і жінки мають проблеми з поганим кровообігом. Симптомами цього є: швидка стомлюваність, мерзнуть руки і ноги, навіть при теплій погоді, часті перепади настрою і постійне відчуття голоду.

Причин поганої циркуляції крові може бути кілька, але основними є неправильне харчування і сидячий спосіб життя. Ці фактори призводять до утворення атеросклеротичних бляшок в судинах. Утруднення просування крові по судинах може призвести до інфаркту та інсульту, трофічних виразок і ампутації кінцівок. Ми пропонуємо вам прості поради і вправи, які допоможуть вам уникнути проблем з кровообігом і уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

Вправи для шиї.

Рухати головою слід повільно! Повернути голову вліво, затриматися на кількох секунд. Поверніться до вихідного положення, а потім повернути голову вправо, затриматися на кілька секунд. Повторити цю вправу десять разів. Після цього – рух голови вгору і вниз, в повільному темпі. Повторіть вправу десять разів.

Розтягування.

Перед початком тренування необхідно добре розтягнути всі м’язи. Таким чином, стимулюється приплив крові, м’язи нагріваються, тим самим готуються до більш інтенсивної тренуванні, і вам вдасться уникнути травм

Віджимання.

Вранці, до сніданку спробуйте зробити десять віджимань від підлоги. Ця вправа буде стимулювати рух крові в ваших руках.

Руки і пальці.

Повільно стисніть долоні в кулак. Повторити десять разів. Ця вправа запобігає судоми в руках.

Піший туризм.

Ходьба, навіть на невеликі відстані, значно покращує кровообіг, особливо в ногах. Слід здійснювати прогулянки в енергійному темпі не менше трьох разів на тиждень.

Танець.

Танці настійно рекомендується для зняття стресу і підтримки вашого тіла в хорошій формі. Вітається будь-який танець, немає обмежень по стилю! Вам буде потрібно всього 30 хвилин в день для досягнення позитивного результату.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *