Прощавай холестерин, глюкоза в крові, ліпіди і тригліцериди!

Це сталося кілька місяців тому, коли мій друг показав мені результати аналізу крові одного свого пацієнта, і я повинен сказати, що це справило на мене враження. Коли я побачив числа всіх параметрів крові: холестерин, сечовина, глюкоза крові, тригліцериди і ліпіди – я був в шоці. Всі вони мали значення, які далеко перевищували нормальний рівень.

Отже, я насправді думав, що людина з цими результатами вже мертва, або, якщо вона все ще жива – це, ймовірно, просто з чистої впертості. І коли він відкрив ім’я цього пацієнта – я був в шоці ще раз. Цей пацієнт був мій друг. Потім я запитав його: «Ти це серйозно?

Але як? І що ти зробив? ».

Він просто посміхнувся і показав мені ще один аналіз, і сказав: «Просто поглянь на це, порівняй числа параметрів і перевір дати на обох листах», і таким чином я зробив. Значення параметрів на другому результаті аналізу крові були явно в рекомендованому діапазоні, кров була прекрасна, навіть бездоганна ….

Він сказав мені, що його лікар запропонував лікування від іншого лікаря, який був його другом. Він сказав, що сам використовував цей спосіб вже кілька разів, з вражаючими результатами. Після цього я використовую це чудове лікування, принаймні один раз на рік.

І я регулярно перевіряв свою кров, і якщо вона має відхилення в показниках, негайно повторював цей спосіб. Я настійно рекомендую спробувати його і вам.

Ось мій маленький секрет: протягом 4-х тижнів, кожен день, ви повинні споживати сирий гарбуз. У 100 – 120 грам сирого гарбуза додати трохи води і помістити в блендер. Подрібнювати до того, поки ви не отримаєте однорідну суміш.

Пити цей вітамінний напій вранці за 15-20 хвилин до сніданку, кожен день.

Найпереконливішим в цьому лікуванні є те, що ви можете самі контролювати результат, зробивши аналіз крові до і після лікування цим способом. Мій професор сказав, що немає ніяких побічних ефектів, так як це просто природний і натуральний спосіб (уникати використання цукру!).

Мій друг вивчав гарбуз, щоб з’ясувати, які активні інгредієнти так корисні, і він виявив, що гарбузові з’єднання здатні усунути всі LDL холестерину з артерій, через сечу. Він також виявив, що цей чудовий природний засіб очищує артерії. Він відчував себе відпочилим і енергійним.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *