Спробуйте цю суміш – і позбудетеся від болю, від якого страждали багато років!

Якщо ви страждаєте від хронічних болів, то це не означає, що єдиний спосіб полегшити їх – купувати знеболюючі в аптеках. Є методи і ефективніші! Тільки лікарі вам про них не розповідають, тому що простіше і безпечніше порекомендувати аптечний препарат. З продажів якого, до речі, можна ще й отримати «відкат»!

Ось класичний народний французький рецепт порятунку від хронічних болів. Вам потрібно змішати нерафіновану олія і морську сіль. Після цього ви забудете про те, що таке життя з постійним болем.

Все, що вам знадобиться:

10 столових ложок солі

20 столових ложок оливкової олії (можна соняшникової).

Що робити:

Змішайте масло і сіль в одній скляній банці. Закрийте її кришкою. І поставте в сухе темне місце на кілька днів.

Сіль і масло повинні змішатися природним чином. Щоранку вам потрібно втирати невелику кількість цієї суміші в місця, де зосереджена біль, м’якими круговими рухами.

Процедура повинна тривати 2-3 хвилини в перший раз, і на 2-3 хвилини довше кожний наступний.

Повторюйте її до тих пір, поки не помітите, що біль пішла. Якщо знадобиться, доведіть тривалість однієї процедури до 20 хвилин.

Коли закінчите такий масаж, протріть шкіру теплим вологим рушником. Майте на увазі, що процедура може викликати сухість і роздратування шкіри. Тому, якщо потрібно, користуйтеся зволожуючим кремом.

Вже на 10-й день лікування ви помітите:

Поліпшену роботу системи кровообігу;

М’язи почнуть відновлюватися значно швидше;

Ваша кісткова система стане міцнішою;

Покращиться зір;

У тілі буде менше токсинів, нормалізується обмін речовин;

Ви зможете вилікувати остеохндроз без побічних ефектів. Під час такого м’якого масажу ви можете відчувати сонливість або легке запаморочення. Але це скоро пройде.

І пам’ятайте: ви допомагаєте собі не тільки прямо зараз, але і уповільнює процес старіння хребта. Так що якщо у вас є проблеми зі спиною, цей рецепт для вас може стаття справжнім порятунком.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *