6 ознак тромбу, які не можна ігнорувати!

Тромби – це серйозна проблема, яка може коштувати вам життя. Саме тому, вам варто знати перші ознаки цієї проблеми, щоб вчасно ліквідувати її і уникнути страшних наслідків. Ось кілька основних симптомів, які свідчать про наявність тромбу.

набряк кінцівки

Набряк кінцівки може говорити про те, що одна з вен закупорена тромбом, що впливає на нормальну циркуляцію крові. В результаті цього, кінцівка не отримує належної кількості кисню.

Біль в руці або нозі

Дуже часто, через наявність тромбу у людини може виникнути біль в руці або нозі. Вам необхідно обмацати це місце. Якщо вогнище болю м’який і гарячий на дотик, швидше за все, це тромб.

Специфічні почервоніння на шкірі

У самих синцях немає нічого страшного, оскільки це всього лише різновид запёкшейся крові. А ось якщо ви помітили червоні смуги вздовж вен на руках або ногах, вам варто негайно відправитися до лікаря.

Біль в грудях при глибокому вдиху

Якщо ви не можете зробити глибокий вдих, тому що відчуваєте біль, вам варто негайно відправитися до лікаря. Цей симптом може вказувати на те, що в ваших легенів тромб. Це може привести до емболії, яка, як правило, закінчується летальним результатом.

задишка

Задишка також може вказувати на наявність тромбу в легенях. Крім цього, у вас може виникнути запаморочення, підвищений тиск і пульсуючі відчуття в грудях.

кашель

Кашель – це досить поширений симптом і він може вказувати на різні захворювання. Але якщо у вас не грип, чи не алергія і не застуда, до раптово виниклого кашлю треба поставитися з усією серйозністю.

Тромби щорічно забирають тисячі життів, тому жартувати з цим не варто.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *