![](https://dozi-rok.com/wp-content/uploads/2024/02/pyrizhky-z-shvydkoho-tista.jpg)
Нещодавно дізналася від своєї подруги рецепт дріжджового тіста, для якого не потрібно готувати заздалегідь опару і ставити його на підйом в тепле місце. Відразу замішуємо і смажимо пиріжки – і вони тим не менш виходять дуже пишними і смачними.
Сьогодні хочу поділитися цим рецептом з вами. А начинку для пиріжків можна використовувати будь-яку на свій смак.
Обов’язково спробуйте приготувати пиріжки з таким тістом, впевнена результат вас здивує і порадує!
Інгредієнти для приготування:
Начинка може бути абсолютно будь-який за-своїм смаком
Для тіста:
- Дріжджі сухі – 2 ч. л.
- Вода тепла – 250 мл., і ще кип’яток – 250 мл
- Цукор – 1 ст. л.
- Олія соняшникова – 2 ст. л.
- Сіль – 1 ч. л.
- Борошно – 650-700 г
- Олія соняшникова для смаження пиріжків
Покроковий процес приготування
Зазвичай, коли розмова заходить про дріжджове тісто – звичайно ж, в першу чергу починаємо готувати саме його, і вже потім начинку. Але не в цей раз – в даному варіанті спочатку готуємо начинку, і вже потім тісто. Тому що цьому дріжджовому тісту (як я вже сказала), зовсім не потрібно часу на підйом. Начинку можете приготувати абсолютно будь-яку на свій смак – у мене в цей раз тушкована капуста.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-45.jpg)
А для приготування тіста в миску наливаємо теплу воду, кладемо цукор, сіль і сухі дріжджі і перемішуємо до розчинення гранул.
У миску значно більшого обсягу (для замішування тіста) просіюємо борошно, робимо поглиблення і вливаємо дріжджову суміш. Все це перемішуємо наскільки можливо.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/2-42.jpg)
І ось тепер найцікавіше… Беремо крутий кип’яток і вливаємо в миску. Сама була в шоці, коли дізналася, що в дріжджі потрібно вливати кип’яток, але тим не менше це так. Спочатку все перемішуємо лопаткою (хоча тісто і не таке гаряче) і потім вже продовжуємо вимішувати руками.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/3-28.jpg)
В самому кінці замішування наливаємо дві ложки соняшникової олії, вимішуємо до гладкості. Тісто виходить щільним, але м’яким і гладким.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/4-22.jpg)
І відразу ж приступаємо до оброблення. Ділимо на невеликі шматочки вагою 50-60 г., кожен шматочок округлюємо.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/5-15.jpg)
Розкачуємо кожен шматочок в коржик, на середину кладемо начинку і защипуємо краї – тут все як завжди.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/6-11.jpg)
Смажимо пиріжки на сковороді, з додаванням певної кількості олії – хтось віддає перевагу смажити на невеликій кількості олії, хтось наливає побільше. Я наливаю стільки олії, щоб вона доходило до середини пиріжків. Смажимо на середньому вогні з 2 боків до утворення характерно гарної рум’яної скоринки.
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/7-8.jpg)
Пиріжки виходять чудові: м’яке смачне тісто з тоненькою рум’яною скоринкою і багато соковитої начинки. Готуйте, пробуйте, Смачного!
![Подруга навчила робити пишні пиріжки з швидкого дріжджового тіста](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/8-4.jpg)