«Баночка Здоров’я». Надзвичайно корисна заготівля!

Боїтеся підхопити віруси? Чи можливо страждаєте хронічною втомою, сонливістю? Швидше за все, у вас поганий імунітет. Крім регулярних занять спортом та повноцінного харчування, зміцнити його допоможе один чудовий «вітамінний коктейль». Рецепт цього чудового засобу для зміцнення імунітету вже широко відомий в інтернеті, проте це нітрохи не зменшує його достоїнств.

Спробуйте зробити «баночку здоров’я» і здивуєтеся, як з’явиться життєвий тонус, а в сезон застуд – всі хвороби пройдуть повз!

Складові:

Мед – 400 г

Лимон – 3 шт

Імбир (два корінці масою близько 250гр) – 2 шт

Приготування:

Мед можна брати абсолютно будь-який, але обов’язково натуральний і свіжий. Я використовувала мед з шавлією і пустирником – у нього неймовірний аромат літніх трав!

Імбир необхідно натерти на дрібній терці. Лимон поріжте на шматочки і подрібніть в блендері разом з шкіркою, після чого додайте тертий імбир, і ще раз перебийте в блендері. Щоб засіб не сильно гірчив, кісточки з цитруса краще вийняти.

Якщо ви будете використовувати ту кількість продуктів, яка зазначено в моєму рецепті, то у вас вийде приблизно 720 г баночка готової смакоти.

P.S .: З кісточками суміш гірчить, краще кісточки видалити – буде набагато смачніше!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *