Чому корисно ігнорувати чоловіка. Це має знати кожна жінка!

Ви підігріваєте інтерес до себе

Так ви допомагаєте чоловікові звернути на себе вашу увагу. Дістати ваш номер телефону. Отримати відповідь на повідомлення та згоду на побачення. Все це — частина «полювання», якій інстинктивно слідує сильна стать.

Періодично вислизаючи, ви інтригуєте і ще більше підігріваєте його. Адже так приємно піймати в свої сіті неприступну особу.

Ви змушуєте сумувати за вами

Важко сумувати за тим, хто весь час «під рукою». Перестаньте дзвонити і писати йому. Не натякайте на зустріч і не намагайтеся привернути його увагу. Це один із найдієвіших способів змусити сумувати за вами.

Ви нагадуєте, що ви — особистість зі своїми інтересами

Він повідомив, що не приїде в суботу? Відмінно: не «пиляйте» його і не скаржтеся, а займіться своїми справами. Нехай знає: у вас буде приємний цікавий вікенд — з ним чи без нього.

Ви даєте зрозуміти, що він може вас втратити

Що маємо — не бережемо… Тимчасово зникаючи з його життя, ви залишаєте йому можливість відчути, наскільки паршиво йому без вас. Ще одне корисне знання, яке він отримає: вас не будете поруч, якщо він не стане старатися в стосунках.

Ви підкреслюєте, що ви особлива

Якщо чоловік звик до жіночої уваги, вам потрібно виділитися з натовпу. Не звертайте на нього уваги. «Одкровення», що не весь світ у його ніг, боляче ранить чоловіче самолюбство і змусить хотіти вас ще більше. До того ж неприступних жінок ніколи не забувають.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *