Потрібно пити лимонний сік замість таблеток, якщо у Вас є одна з цих 8 проблем!

Лимонний сік містить флавоноїди. Вони містять антиоксидант, а також протиракові властивості.

Лимонний сік запобігає діабету, високому кров’яному тиску, жару, запору, розлад шлунка і багато інших проблем, покращує шкіру, волосся і зуби. Дослідження Американської урологічної асоціації підкреслюють один факт, що лимонад або лимонний сік видаляють камені в нирках, утворюючи цитрат сечі, який запобігає утворенню кристалів.

8 проблем, які лимонна вода вирішує набагато краще, ніж таблетки:

1. Втрата ваги. Нові дослідження показують, як лимонний сік підтримує наші цілі. Він містить пектин, який є волокном, яке допомагає в боротьбі із зайвою вагою.

2. Проблеми зі шкірою. Лимонний сік повний антиоксидантів, які допомагають позбутися від плям або зморшок, пігментних плям і шрамів. А також очищає вашу кров і робить вашу шкіру сяючою.

3. Детоксикація. Потужний детоксіфікатор, змішаний з водою, призначають при декількох типах постів, чисток, оновлень і детоксикації.

4. Спорожнення кишечника. Лимони багаті рослинною клітковиною, званої пектиновою клітковиною, яка допомагає при регулярних рухах кишечника, а також підтримує чистоту кишечника і завжди діє як потужний антибактеріальний препарат.

5. Незбалансований pH. Вранці випиваючи склянку теплої лимонної води, ви можете скинути рН і зробити його більш лужним. Все це тому, що, хоча лимонний сік кислий, він створює лужне середовище в організмі.

6. Проблеми з травленням. Допомагає травленню, стимулюючи вироблення жовчі.

7. Розростання бактерій. Зупиняє розмноження і зростання бактерій

8. Запалення і біль. Лимон допомагає при болях і запаленнях в суглобах, особливо в колінах, і допомагає розчиняти сечову кислоту. Це фантастичні ліки для літніх людей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *