Народний засіб від ангіни — метод перевірений часом

Зима, мабуть, важкий період для організму людини. Тим більше, така, як цього року: коли погода змінюється сім разів на день. То вітер свище, то дощ іде, то суцільний туман. Саме в такому “парнику” зростають численні віруси і провокують численні захворювання дихальних шляхів. Та кожна людина має свій метод, як вилікувати горло, ніс та швидко стати на ноги після ангіни та високої температури. Лікуються по-різному: один штурмує аптеки зі списком від лікаря, інший — застосовує народний засіб від ангіни.

До речі, підхопити ангіну взимку дуже легко. Для того, щоб інфекція розбушувалася в горлі, достатньо ковтка холодної води, промерзнути на зупинці в очікуванні транспорту чи подиху сирого вітру. Як от — ангіна вже починає розходжуватися болем в горлі і гнати високу температуру. Крім того, важко не лише ковтати, а й голову підняти. Адже, тіло долає слабкість, головний біль та спазми в м’язах.

Та, на щастя, можна уникнути такого стану, якщо взятися за лікування за перших симптомів. Цей народний засіб допоможе і при ангіні, і при фарингіті та трахеїті.

В основі народного препарату — приправа кмин. Він володіє протизапальною дією. А також здатний вбивати хвороботворні бактерії та підвищувати імунітет організму для боротьби з ангіною.

Варто зазначити, що винахід належить монгольцям, які використовували його, як спиртне. У рецепті, що ми пропонуємо можна додавати коньяк — він теж сприяє боротьбі з лор-захворюваннями. Для лікування дітей, алкоголь додавати не потрібно.

Народний засіб від ангіни

  • мелені зерна кмину – 0,5 склянки
  • вода – 1,25 склянки
  • коньяк – 1 ст. л

Хід приготування

  • Кмин треба залити водою (1 склянка) і закип’ятити на плиті. Проварити суміш протягом 15 хвилин. Суміш має стати в’язкою — такою за консистенцією, як кавова гуща. Потім її треба процідити через марлю або ситечко з дрібними вічками. Додати туди решту води — і знову закип’ятити.
  • Зняти з вогню — і влити в суміш коньяк (не обов’язково)

І вже можна приступати до лікування, випиваючи по 1 ст. ложці через кожні 30 хвилин.

Години через дві відчуєте, що біль вгамувався, а ковтати стає легше. Курс лікування – 4 дні. Але коли симптоми ангіни ще не відступили, то його треба продовжити ще на 3 дні.

Як бачите, склад цього засобу проти ангіни досить простий і щодо компонентів, і щодо приготування. Але він може врятувати навіть при сильному болю в горлі та тяжких симптомах ангіни.

Цей народний засіб від ангіни — справді надійний метод, який за допомогою натуральних компонентів дозволяє побороти це захворювання горла. Перед його застосування краще проконсультуватися з лором. Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *