Які страждання випадають кожній жінці по Знаку Зодіаку

У житті кожної порядної панянки має бути місце стражданню. Справжньому такому стражданню – глибокому, сильному і непідробному. Головне – пережити цей час стоїчно. Але це дивлячись, які саме зірки зійшлися над страждальницею в день її народження.

Рак

Раки страждають мовчки. Так, щоб ніхто не помітив, але всі зрозуміли. Вони ридма ридають у ванній, відкривши кран на повну потужність. Вони ходять по будинку з очима на мокрому місці, але ніякими тортурами з них не можна вибити відповідь на питання «Що трапилося ?!» Тому що якщо відповісти, що сталося, доведеться перервати на найцікавішому місці внутрішнє кіно про апокаліпсис. Так, панночка-Рак показує собі захоплюючий блокбастер про те, як всі помруть, і вона теж. Болісною, бридкою смертю. І ніякий Брюс Вілліс не прийде і не врятує світ панянки-Рака від катастрофи. Тому що вона сама Брюс Вілліс і зараз все виправить. Це кіно з хеппі-ендом, просто вона поки ще не додивилася.

Риби

Риби страждають картинно. Графиня із зміненим обличчям біжить до ставка, о, так. Біжить топитися, зрозуміло, тому що ТАК страждати – вище її сил. Головне, щоб біля ставка в цей момент не виявилося якоїсь супротивної Діви, яка обов’язково скаже: «Що ж ви так убиваєтеся? Ви ж так не вб’єтесь! ». Ні, нехай поруч будуть розуміючі люди, які не завадять Рибці страждати. У сенсі – насолоджуватися. Як тонко вона відчуває, як глибоко переживає, всі бачили ?! «О, фатальна ніч!».

Скорпіон

Скорпіони взагалі не страждають. В принципі. Тому що немає в світі тієї сили, яка могла б змусити Скорпіона страждати всерйоз. І в цьому, власне, полягає проблема. Тому що Скорпіони все-таки живі люди (ми самі в шоці, але це правда), і не реагувати на навколишній світ вони не в силах. Тому замість страждань вони гніваються. А це, знаєте, ой. Тому що Скорпіон в гніві – це гірше, ніж Годзілла.

Телець

Телець страждає масштабно. Всі – ви чуєте ?! – всі повинні знати про те, як їй погано. Тому в першу чергу Телець пише в затишний «Фейсбук» гігантський текст, в якому небезталанно, але педантично перераховує всі свої біди. І в цей самий момент біди починаються у всіх інших. Тому що якщо страждаючому Тельцю спробувати дати слушну пораду, то «хто вас взагалі питав, що ви лізете не в своє діло, недотепи». А якщо написати «Ну ти там тримайся», можна і бан заробити, тому що «нічого розумнішого не могли придумати, да ?!». А якщо нічого не написати, то вас самих запишуть. У смертельні вороги. Тому що ви байдужа сволота.

Козеріг

Козероги страждають смиренно. І діяльно. Козеріг ніколи не думає: «О, за що мені це!». Козеріг думає: «Ну, ок. Візьмемо і це. Що, цікаво, з цього можна отримати? ». Корисного, зрозуміло. І, уявіть собі, витягує. І не тільки життєвий досвід і урок на майбутнє. Так, будь-який дурень може. Козеріг витягне ще і чарівний пендель. У сенсі – прихований внутрішній ресурс.

Близнюки

Близнюки страждають багатослівно, барвисто і нецензурно. Ну, тобто Близнюки так не тільки страждають, а взагалі живуть: панянка-Близнюки постійно веде захоплюючий діалог з усіма своїми внутрішніми субособистостями, і страждання в цій картині світу не змінюють практично нічого. Крім того, що страждаюча панянка-Близнюк переходить від діалогу до монологу і починає вести його вголос. Слухачі їй при цьому без потреби: всі свої претензії Близнюки можуть висловити кому завгодно – хоч найкращому другові, хоч Всесвіту. Але якщо ви раптом бачите яка страждаючу панночку-Близнюка – краще зупиніться і послухайте. Участь вона не оцінить, зате дізнаєтеся багато нових слів.

Лев

Левиці просто не можуть дозволити собі страждати. Страждання – це для простих смертних, а вона – королева. А королеви, як відомо, не тільки не пукають, але і не плачуть. Але, оскільки Левиця все-таки жива людина (а не містична сутність, як Скорпіон, наприклад), страждати їй доводиться. Але треба ж якось тримати обличчя! Тому Левиця швиденько вибирає серед своїх васалів якогось козла відпущення і звинувачує його у всіх своїх бідах. Так страждання перетворюється в благородний праведний гнів, що, погодьтеся, зовсім інша історія. До речі, бути цапом-відбувайлом при Левиці дуже приємно: Левиця ж розуміє, що насправді нещасний ні в чому не винен, тому швидко змінює праведний гнів на найвищу милість, тим і заспокоюється, задоволена собою.

Овен

Овни страждають замкнуто. Замикаються в собі і замикають за собою двері на чотири засуви. І в цей момент найважливіше – ні в якому разі не намагатися стукати. Тому що панночка-Овен приймає страждання, як виклик, і в цей момент у неї всередині розгорається смертельна сутичка, кривавий бій з тінню. Вона просто не подбала повісити на двері табличку «Не заходь, уб’є», але всі ж дорослі люди, самі повинні розуміти! Ні? Ну вибачте. Овен потім висипе в гарний мішечок ту жменьку попелу, що залишиться від вас. Неодмінно.

Терези

Терези страждають зі смаком. Панночка-Терези – фаталістка, і вона щиро вірить: удар долі в лоб означає, що не подіяли її стусани під зад, а значить, треба страждати. Але приймати страждання за просто так – нестерпно: Терези не можуть спокійно жити, не врівноважити зло добром. Страждання – зло? Зло. Значить, потрібно якомога швидше зробити собі що-небудь приємне. Ну, хоча б поїсти. А можна ще напитися в хорошій компанії. І подарувати собі що-небудь непотрібне, але прекрасне, тому що коли ще, якщо не зараз, так? Загалом, коли рідні та близькі нарешті добираються до Терезів, щоб обійняти, втішити і нагодувати смачним, вони зазвичай виявляють, що втішати вже нікого. Тому що панночка-Терези втікла на Мальдіви в компанії кінематографічно красивого брюнета і з валізою, повною нових суконь, в красивому капелюсі і з пляшкою мадери під пахвою. Бідняжечка наша.

Водолій

Водолії ненавидять страждання. Водолію простіше померти, ніж страждати. А тому саме це вона і робить: оглядає прощальним поглядом все те, що принесло їй такі страждання, тихенько зітхає і, нічого не кажучи, йде за диван. Помирати. Але зазвичай цього ніхто не бачить, тому що Водолій в курсі: в цьому світі людині навіть померти не можна спокійно, обов’язково хто-небудь пристане з дурними запитаннями. Тому довкола впевнені, що Водолії взагалі не здатні страждати, що вони завжди бадьорі і веселі. А насправді Водолій сьогодні помер. П’ять з половиною разів. І воскрес, так. Це ж Водолій.

Стрілець

Стрільці страждають підло. Ні, це правда. У всіх інших випадках Стрільці – сама шляхетність, сама відвага і кращий друг всіх дітей, але ось страждання вибивають Стрільця з колії. І тоді нещасна панночка-Стрілець кличе до себе всіх своїх подруг, обіцяючи їм смачні коктейлі і нестримні веселощі. І не бреше. Про коктейлі. А «нестримні веселощі» полягають в наступному: Стрілець буде довго і багатослівно нити про свою важку долю, а подруги повинні не просто її втішати, а аналізувати ситуацію. І ще раз аналізувати. І знову. Загалом, переливати з пустого в порожнє Стрілець буде до ранку, а потім підбадьориться і заспокоїться. У той момент, коли під стіл впадуть, зовсім знесилившись, навіть Козероги і Діви. Ось це сила страждання, ось це ми розуміємо. Міць!

Діва

Діва страждає, як сова. Надувається і кліпає очима. При цьому нікому не зрозуміло – чи то вона страждає зараз, чи то вона завжди така, тому що хто ж її розбере, цю дивну птицю. Відкриваємо секрет: Діва страждає завжди. У режимі 24/7. Недосконалість цього світу глибоко ранить її гранітне серце, залізобетонну душу і куленепробивний мозок. А оскільки недосконалість світу – єдине, що в цьому самому світі залишається незмінним, на свої страждання Діва не звертає жодної уваги. Ось ви помічаєте, як дихаєте? Отож.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *