Натуральні засоби, які розріджують кров, та запобігають утворенню тромбів

Наслідками підвищеної в’язкості крові можуть бути інсульт, інфаркт, тромбофлебіт, атеросклероз, варикозне розширення вен, гіпертонія та вегето-судинна дистонія. Тому, щоб уникнути таких захворювань, потрібно розрідити кров. Так вона легко циркулюватиме судинами та своєчасно транспортуватиме до тканин кисень й поживні речовини.

Для профілактики ускладнень пацієнтам літнього віку лікарі призначають препарати з аспірином для розрідження крові.
Проте існують простіші засоби, що є більш ефективними та доступними. В народній медицині з давніх-давен для зниження густини крові використовують півонію, акацію, мелісу, полин, медунку, шовковицю, конюшину червону, ліщину, кору верби, таволгу та гінкго білобу. Також, потрібно звернути увагу на кінський каштан, який є найактивнішим компонентом у боротьбі з густиною крові.

Рецепт на основі кінського каштана:

  1. Насіння каштану кінського розбийте та зберіть шкірку.
  2. Візьміть 50 грамів шкірок та залийте 500 мл горілки.
  3. Протягом двох тижнів настоюйте в темному місці.
  4. Процідіть та приймайте попередньо змішавши з 1/4 чашки теплої води, по 1 ч. л. 3 рази на день натще за пів години до їжі.

Після курсу лікування перестають турбувати головний біль, високий тиск, зміни погодних умов більше не відчуваються, покращується настрій, сон стає міцним, шум у вухах більше не турбує та з’являється енергія.

Варто зазначити, що певні продукти, також, позитивно впливають на розрідження крові. Тому, додайте до свого раціону харчування рибу морських сортів, часник, буряк, чорницю, малину, огірки, грейпфрут, яблука, помідори, лимони, какао та чорний шоколад.

А обмежити потрібно споживання жирного м’яса, консерви, ковбасних виробів, копченостей, білого хліба та вершків.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *