6 головних симптомів, які можуть вказувати на розвиток «тихої» пневмонії

В більшості випадків, застуда протікає в легкій формі, але інколи ускладнюється пневмонією. Вона небезпечна тим, що виявити її відразу не завжди вдається.

За цими 6 ознаками можна розпізнати приховане запалення легенів, щоб швидко вжити необхідні заходи.

  1. Прискорення пульсу.

Якщо серцевий ритм на хвилину вищий за 100 ударів, потрібно звернутися до сімейного лікаря.

  1. Болить у грудях.

Коли інфекція опускається в легені, інколи з’являється відчуття болю у грудях, особливо коли починаються напади кашлю. Якщо біль залишається й після кашлю, потрібно негайно викликати лікаря.

  1. Виснажливий вологий кашель.

Якщо під час кашлю виділяється мокрота — це означає, що організм позбавляється від слизу. Та коли при такому кашлі не відбувається ніякого покращення стану, потрібно як найшвидше викликати швидку.

  1. В мокротинні з’явилася кров.

Коли в легеневих виділеннях, при сильному кашлі, з’являються незначні краплі крові чи мокротиння має іржавий вигляд, це означає, що в легенях вже є інфекція. Тому, найшвидше потрібно звернутися в лікарню.

  1. Озноб.

Лихоманка, яка супроводжується високою температурою є точною ознакою пневмонії. Ніякого самолікування, потрібно негайно викликати швидку допомогу.

  1. Утруднення дихання.

Поверхневе утруднене дихання, також, є одним із симптомів пневмонії, його не можна пропустити. Таке дихання може з’явитися в разі потрапляння інфекції глибоко в легені. Потрібно негайно викликати лікаря.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *