Застосування мазі Вишневського: про це ви навіть не знали і не здогадувалися

Пропонуємо ознайомитися з переліком лікувальних властивостей цього чудо засобу.

Допомагає при варикозі

При варикозному розширенню вен, візьміть чисту просту тканину та складіть її в чотири рази. Нанесіть мазь Вишневського на нижній шар тканини, прикладіть до хворого місця цією стороною пов’язки та зафіксуйте її зверху за допомогою бинта. Через 6 годин цей компрес потрібно замінити на новий.

Цю мазь застосовують після косметичного очищення обличчя, вона добре заживляє мікро ранки після процедури.

Допомагає при акне

Підліткові вугрові прищі на тілі та обличчі, добре лікує маска з цією маззю. Для цього, на шматку натуральної тканини виріжте отвори для губ, носа й очей, просочіть її маззю Вишневського та прикладіть до обличчя. Тримайте цю маску на протязі кількох годин. Робіть такі прикладання не більше двох разів на 7 днів.

Лікує опіки і нариви

Якщо на тілі з’явився карбункул чи фурункул, зробіть наступний компрес: шматок марлі складіть в кілька шарів, просочіть маззю Вишневського та прикріпіть до ураженого інфекцією місця. Зверху покладіть плівку та зафіксуйте еластичним бинтом. Міняйте цей компрес раз на день. Після того як мазь витягне весь гній, далі використовуйте мазь антибактеріальну.

При опіках, обмороженні, наривах чи забитті, також, добре допомагає мазь Вишневського.

Допомагає при циркуляції крові

Нею обробляють пролежні у тяжко хворих лежачих пацієнтів, вона допомагає кращій циркуляції крові.

Загоює рани

У діабетиків на кінцівках часто з’являються трофічні виразки, вони добре піддаються лікуванню цим засобом. За допомогою цієї мазі відбувається швидке загоєння ран.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *