Засіб від болю в ногах з лавровим листом – закип’ятіть 7-10 літрів води у великій ємності та покладіть туди 1 пакетик лаврового листа…

Про користь лаврового листа відомо давно. Наприклад, настій з цих листя також можна використовувати зовнішньо, щоб допомогти вам впоратися з болем у ногах, втомою та надмірною пітливістю.

Знімає біль у ногах

У більшій ємності закип’ятіть 7-10 літрів води і покладіть туди 1 пакетик лаврового листа. Окріп перелити в таз і після того, як він охолоне до кімнатної температури, потримати ноги в тазику 20 хвилин. Витягніть ноги з води, візьміть пару шкарпеток і лягайте спати.

Суміш не викидайте: наступного дня додайте ще один пакетик лаврового листа і знову прокип’ятіть. Повторіть процедуру з третім пакетиком лаврового листа.

Після такої процедури біль і набряки ніг зменшаться. Рекомендується повторювати процедуру один раз в сезон або в міру необхідності.

Для пітливих ніг

Також допомагає настій лаврового листа, якщо ноги постійно потіють і створюють дискомфорт.

Наповніть таз окропом, заваріть 20-40 лаврових листків і, коли вода трохи охолоне, опустіть в тазик ноги. Робіть цю процедуру перед сном.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *