Ось чому у тебе роздутий живіт! Як позбутися від здуття і схуднути за ніч.

Ти можеш і не підозрювати, що в твоєму організмі таїться Helicobacter pylori — спіралеподібна грамнегативна бактерія, яка інфікує різні області шлунка і дванадцятипалої кишки.
Це особлива бактерія, яка не проявляє ніяких симптомів при попаданні в організм. Вона може передаватися через немиті руки і їжу. Несвоєчасне лікування такої недуги незабаром призводить до виразкової хвороби або навіть до раку шлунка!

Здуття живота: причини і лікування

Як дізнатися про підступну бактерію? Пілорі може проявлятися в симптомах, ледь помітних для нас: здуття живота, печія, діарея, метеоризм і дискомфорт в шлунку. Зазвичай ми помилково сприймаємо такі ознаки як нормальне функціонування нашого організму.
Каверзна пілорі може зіпсувати тобі не тільки травну систему, а й настрій. Пілорі знижує рівень серотоніну в мозку, викликаючи депресію і нервозність. Здуття живота у дорослих — більш поширена проблема, ніж ти звик вважати …

На щастя, хвороби, спровоковані пілорі, виліковні. Лікування часто включає в себе комбінацію антибіотиків і препаратів для зменшення кількості шлункової кислоти.
Підтримка належного режиму харчування і велика кількість вітамінів А, С і Е поряд з цинком матимуть важливе значення для того, щоб захистити твій шлунок від надмірного навантаження.
Також бажано приймати пробіотики, такі як лактобацили і біфідобактерії. І наостанок, не варто забувати про гігієну: ретельно мийте руки після вулиці і перед їжею. Питну воду слід купувати або фільтрувати в домашніх умовах.

Напій проти здуття живота

ІНГРЕДІЄНТИ
1 лимон
1 огірок
1 ст. л. соку алое
1 пучок кінзи або петрушки
0, 5 ст. води

Приготувати напій просто: достатньо змішати всі інгредієнти в блендері або кухонному комбайні.

Цей засіб є надзвичайно корисним для травної системи, ти відчуєш бадьорість вже після першої склянки! Всі інгредієнти об’єднані для того, щоб стимулювати твій метаболізм, спалюючи жир навіть під час сну.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *