Мацерація алое має гепатопротекторну та протипухлинну дію – Рецепт

Багато людей вважають алое віра справжнім дивом, завдяки якому зникають майже будь-які хвороби, від проблем з травленням до раку, від ран до запорів.

Для приготування мацерату алое вера рекомендується використовувати тільки вид Aloe vera sinensis, який часто зустрічається як декоративна рослина, що вирощується в горщиках.

Листя алое збирають з рослини, яке не поливали близько 5 днів, потім промивають, поміщають в міксер або пропускають через м’ясорубку або дрібно нарізають (роздавлюють щипцями для подрібненого часнику), потім змішують з медом в пропорції: 40% алое і 60% меду в об’ємних одиницях.

Щоб прискорити процес мацерації, на 0,5 кг меду додайте сік 1-2 лимонів. Суміш залишають для мацерації приблизно на 1 тиждень при кімнатній температурі, але її також можна використовувати відразу після приготування.

Приймати по 2-3 чайні ложки 2-3 рази на день приблизно за 30 хвилин до основного прийому їжі. Для посилення терапевтичної сили в мацерацію алое можна додавати рослинні порошки.

Щоб приготувати цю суміш, до суміші для мацерації алое потроху додають рослинний порошок, поки суміш не матиме в’язку консистенцію (зазвичай 60% суміші для мацерації та 40% порошку).

Приймати по 1-4 чайних ложки за потребою за 20-30 хвилин до основного прийому їжі.

Мацерація алое має дію: протипухлинну, гепатопротекторну, імуностимулюючу, антиоксидантну та протидіабетичну. Діабетикам мед замінюють червоним вином.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *